Ach die arme meid, ze is zo verkouden en zit zo vol met slijm dat vaak ook wat melk weer terug komt, omdat ze moet kokhalzen Ik heb al alles geprobeerd maar t is nog niet weg.. Sinds 3 dagen heeft ze er last van, ik hoop maar dat t gauw over is.. Rochelen, hoesten etc..Vandaag even bij de dokter geweest en de longen zijn gelukkig schoon. Wie heeft er ervaring met Tussikind van VSM? Anders ga ik dat morgen even halen. Of een ander wondermiddeltje?
Hier hetzelfde. Echt een super verkouden dametje met koorts, slijm dat uit neus en mond komt en hoesten, hoesten, hoesten. Ik heb sinds 2 dagen een doorgesneden ui onder het bedje staan. Dit hielp de vorige keer goed. Ook heb ik sinds vanavond Luuf gesmeerd. Momenteel slaapt ze heerlijk en ze lijkt gemakkelijker te ademen. Wat betreft het drinken; liever in kleine hoeveelheden drinken (dus evt. vaker aanbieden).
hier ook een ziek ventje. heel erg verkouden en een vreselijke hoest. vandaag naar de huisarts geweest en ook zijn longen zijn schoon. ik smeer zn rug en bortskast elke avond met een beetje luuf in. hij heeft ook bisolvon van de dokter gekregen. 3keer per dag geven. en otirivin neusspray. hopelijk zijn de kindjes er gauw van af.
Hier ook een ziek meisje veeeel snot en koorts, vanmiddag 38.9 en voor t slapen 38.6 Ik smeer ook met Luuf, geef neusspray, maar t neusje schoon met zo'n zuigdingetje en stoom 2 keer per dag met haar... Gelukkig eet en drinkt ze wel goed! Sterkte voor jullie kindjes!