Hayy Ik wou eens vragen ik ben nu 17 weken en heb nu sinds een weekje veel last van de darmen denk ik want heb vaker last van buikpijn. Het gevoel is een steek dat trekt naar de rug toe en zo doet echt pijn. En die pijn had ik ook vaker als ik niet naar de wc kon als je begrijpt wat ik bedoel. Beneden pijn is het niet want dat zijn andere steken. Wat zou ik hier tegen kunnen doen ?? Want dit is nut echt een pretje. Mijn stoelgang is wel regelmatig opzich dan wel dan niet maar wat kan ik er het beste tegen doen? ? Alvast bedankt Groetjes manuelaa
Ik heb t ook oo t moment en hier blijkt t een virus te zijn. Al paar nachten slecht geslapen van de pijn. Moet het uitzingen helaas... Auw auw.
Heb je niet darmkrampen dat kan ook als je regelmatig naar de wc gaat door de hormonen als het blijft zou ik wel even de huisarts bezoeken..Ik heb zelf spatische darm en doe als ik echt pijn heb een zetpil erin dat onspant de boel en ga dan even liggen slaap even en vaak is het dan weg..Verder zou ik het ook niet weten een virus kan ook maar je hebt geen last van je ontlasting of andere griep verschijnselen ofwel?