dames help Gezocht iemand met ervaring Ruim ander halve week terug een echo gehad links twee eitjes rond de 17mm Die uiteindelijk afgelopen maandag weer gekrompen waren. Wel heel mooi rechts ook twee eitjes die afgelopen maandag 16mm en 14mm waren dus het vermoeden was dat rechts uit eindelijk toch weer heeft over genomen, en dat ze afgelopen donderdag toch wel 1 er van had moeten gesprongen zijn. Echter afgelopen donderdag de stand van de eitjes, bijna 19mm en 16mm... en dus nog niet gesprongen. Wel een dik baarmoederslijmvlies van 10,8mm Nu nog steeds met de ovulatie testen aan de gang en geen knaller. Er van uit gaande dat ze 2mm per dag groeien. Zou het dit weekend wel moeten gebeuren. Echter me geduld raakt een beetje op... al 1,5 week verplicht aan her vrijen, en dus is dat ook wat minder leuk aan het worden. Dus nu iemand die ook ervaring heeft met een hele trage groei, zo bang dat ze uiteindelijk toch niet gaan springen.
Je gebruikt Chlomid lees ik onder je banner. Wellicht dat er een Chlomidgebruikster met ervaring is hier die je kan helpen.
Voor mijn zwangerschap had ik ook dat er eitjes groeide tot 18mm en dan weer inkrompen. Daarna gingen weer nieuwe groeien etc tot er uiteindelijk 1 sprong rond cd 27- 35. Progesteron was te laag na de eisprong. Met clomid 50 mg hetzelfde. Met clomid 100mg leek het ook die kant op te gaan, maar eisprong op cd 21 en zwanger! Artsen hadden er geen verklaring voor. Zat tegen pcos aan zei 1 arts. De andere zei juist dat ik geen pcos had.
Met clomid komt het voor dat de eitjes langer doorgroeien en pas springen bij 25mm. Ik kluste altijd langer door dan dat de arts adviseerde. Pas bij een temperatuurverhoging stopte ik. Want hun voorspelling wanneer het eitje sprong klopte vaak niet. Dat betekende vaak klussen tussen cd 10 en ong cd 30, niet heel leuk na zoveel rondes Jouw eisprong kan dus nog komen.
Je hoeft ook niet élke dag te klussen toch? Al begrijp ik dat het zelfs dan een echte "klus" kan worden...
Gekke is dat ze tot nu toe altijd rond 18/19mm een positieve test had. En dan vaak ook twee tot drie dagen later met de echo te zien was dat die gesprongen was. Vaak op dag 17/18 ondertussen is het dag 22 en nog niks te zien. Tot nu toe was het ook altijd goed uitgerekend tot het springen. Snap er dus nu niks van.
Nee vaak om de dag, maar juist omdat ze het 1,5 week terug al ongeveer verwachten en uiteindelijk dus de andere kant is gaan groeien zullen we nu toch door moeten klussen komt alleen me neusgaten uit Haha
Ik had soms wel een week een positieve ovulatietest. Mijn eitjes sprongen ook pas veel later (rond de 30/35 mm)..
Chlomid 50 sloeg al mooi aan alleen de eisprong nog aan de late kant vandaar dat ze naar 75 zijn gegaan. Echter nu nog steeds laat maar wel meer eitjes. Bij 50'constand maar 1. Progestoron is tot nu toe wel steeds mooi hoog dus daar gelukkig niks mis mee, tis me alleen nu een raadsel
Ik denk dat je lichaam echt nog van slag is door je mk meis. Dat is de reden waarom het allemaal zo lang duurt, waarom ze links gekrompen waren en waarom de piek er nog niet is en ze dus langer doorgroeien nu. Hou vol! Ik duim dat je piek dit weekend gaat komen.
Zucht zondag morgen en nog geen positieve ovutest. Ondertussen dag 22. Wat dus inhoud dat we ook straks heel tof waarschijnlijk de menstruatie hebben op vakantie
Ach wat klote! Ik denk ook dat het door de mk komt. Je lichaam is helemaal in de war. Ik reageerde niet goed op clomid en ook nooit gedaan. Ik had destijds eitjes die doorgroeiden tot 29 mm (en liep ik letterlijk op eieren). Hou vol!!!
De clomid heeft bij mij maar 1x keer gewerkt dus dat is misschien niet te vergelijken. Maar de keer dat ik er een ei mee kreeg had ik een echo toen die rond de 20mm was. Uiteindelijk is hij pas een dikke week later gesprongen, hij moet dus heel groot zijn geweest. Als je dit vaker gaat gebeuren zou ik eens vragen of je er geen pregnyl bij mag gebruiken. Maar hij kan dus zeker nog gaan springen!
Morgen toch maar een controle echo ingepland ik blijf een soort van menstruatie kramp hebben wat gek is omdat de eisprong toch echt nog niet gesprongen kan zijn, test twee maal daags met ovu testen. Ook vraag ik morgen pregnyl.
Dat had ik toen ook, 't doet echt zeer als ze groot worden. Als je pregnyl gaat gebruiken betekend dat ook een heel ander traject, maar altijd goed om eens te overleggen wat nu wijsheid is met deze klachten. Ik ben benieuwd!
Ik heb geen pcos of medicatie maar wel eigenwijzen eitjes. De gyn zij tegen mij dat me ei elk moment zou springen of al gesprongen was 15 december hij sprong pas 7 dagen later. Volgens haar 'kon' dit niet. Nu 8 augustus naar een ander ziekenhuis voor second opinion.
Wat voor traject wordt het dan met pregnyl. Want wil morgen eigenlijk 1 maling pregnyl laten krijgen puur om te zorgen dar ze wel springen, want idd die pijn wordt met de dag meer.
Echter hebben ze alle tijd heel mooi rond de planning gesprongen duurt nu voor het eerst Zo lang misschien idd wel door de mk maar duurt me nu echt te lang hopelijk morgen meer duidelijkheid