Kramp (direct) na terugplaatsing

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door SvS88, 15 jun 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SvS88

    SvS88 Actief lid

    2 jan 2021
    113
    58
    28
    Vrouw
    Ik heb maandag een verse terugplaatsing gehad van een driedaagse achtcellige embryo.
    Dit is mijn tweede terugplaatsing en ook mijn tweede verse terugplaatsing.
    Ik heb sinds maandag avond kramp in mijn baarmoeder. De vorige keer had ik dit ook en toen is het niet gelukt. Zijn er meer die dit herkennen? Zijn er mensen die dit hadden en toch zwanger geworden zijn?
    Ga sws morgen de gynaecoloog bellen, maar kan er op websites van ziekenhuizen/klinieken niets over vinden..
     
  2. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ja ik had het de dag zelf en daarna wisselend af en toe. Dacht de 2e wacht week ook ongesteld te worden.. Maar t was toch raak.
     
  3. Asil

    Asil VIP lid

    14 nov 2018
    10.147
    9.750
    113
    Vrouw
    Helaas is dit heel wisselend en valt er geen pijl op te trekken, je kunt zwanger zijn met, maar ook zonder de krampen. De meesten van ons wijten de eerste krampen vlak na en de dag na TP aan de vloeistof die gebruikt is. Vaak is dat met een 3 daagse zo. Bij een 5 daagse kan het allebei, of van de vloeistof of een innesteling...

    Wisten we maar wat het betekende :)
     
  4. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Ik heb nu 6 tp gehad en 3x niet en 3x wel (een klein beetje) kramp eerste uren na tp. Vandaag ook. Bij iui had ik het overigens elke keer, maar dan een stuk meer kramp. Heb daar toen ook navraag naar gedaan.
    Het komt zoals Asil hierboven schrijft door de vloeistof die meegaat bij tp of inseminatie. Dat 'prikkelt' het slijmvlies
    Het is niets ernstigs en zegt ook niets over de slagingskans (gelukkig).

    Verder heb ik altijd vanaf zo'n 9 dpo menstruatiekrampen, zowel de keren dat ik wel als niet zwanger was. Echt geen peil op te trekken dus.

    Succes met de spannende wachtweken!
     
  5. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.876
    8.040
    113
    Ik heb ook elke terugplaatsing kramp gehad, en de laatste keer was het raak!
     
  6. SvS88

    SvS88 Actief lid

    2 jan 2021
    113
    58
    28
    Vrouw
    Bedankt voor alle reacties! Dat geeft weer wat hoop voor de volgende keer!
     
  7. Mommysince13

    Mommysince13 VIP lid

    7 nov 2012
    5.683
    326
    83
    Vrouw
    Horeca medewerker Hotel
    Ik heb het ook elke tp gehad, je baarmoeder is gewoon wat geïrriteerd door het plaatsen van de katheter dus geen zorgen het zegt niks :)
     

Deel Deze Pagina