O ik heb ook volkoren beschuit, niet goed dus? Ja ik ga er vrijdag weer op dan, beter maar normaal zeg ik bekijk het maar maar het gaat nog goed ik hou vol.
Ze zijn echt streng hoor. Maar dit is wat er staat: Dus ook weer niet vreselijk erg of zo. Maar hij houd ook bij hoeveel% je "goed" eet. En daar wordt ik heel fanatiek van
Kan zijn dat er ook merken of variaties zijn die net wel voldoen. Dat heb ik ook met crackers. De wasa bio rustiek volkoren crackers zijn te zout volgens hun. En de wasa bio volkoren rogge cracker wordt wel goed gekeurd. Volgens mij valt het met een volkoren beschuit dan ook best mee hoor. Ik zoek alleen die variant waarmee m'n grafiekje op de eetmeter app zo mooi groen uit slaat. (Iets met obsessief, dus ik moet daar ook echt mee oppassen). We hadden trouwens vanavond de hartige taart van sjalotten perzik en kip. Die was heerlijk! Man schepte ook spontaan een tweede portie op. En ik ook. Dus het hele recept voor 4 personen was in 1 x op Heb t avondtussendoortje maar even gelaten voor wat t was.
Ja de recepten zijn zeker lekker! Daarom trok mij dit ook enorm omdat het niet alleen maar saaie recepten zijn. Ja vanavond aard, groente, vlees, dat is minder interessant. Hoeveel calorieën mogen jullie? ik 1800. Minder gaat ook lastig worden ik heb best een fysiek zware baan.
Ik heb ook mijn buikomvang gemeten vanochtend, zo kan ik dat een beetje in de gaten houden. Schijnt eigenlijk beter te zijn dan wegen omdat je daar echt resultaat ziet.
oeh - mijn man houd niet van warm fruit... maar die is er dus niet nu . Misschien toch eens proberen. Hoewel ik twijfel vanwege de hoeveelheid suiker. Ook al staat het in dit boek .
Hoe gaat het hier? Ik ben 2.6 kilo kwijt dus ben tevreden. Ik volg alleen het boek niet perfect. Door de week het avond eten wel, van ma tm vrijdag en zondag. Zaterdag wijk ik af. Overdag rommel ik zelf wat met het eten, avond tussendoortje wel vd lijst . Sla wel taart, koek etc af.
Ik ben niet zo hoed in het straks volgen van de menu's. Vooral door chaotische planningen, lastige mee-eters en regelmatig niet de juiste spullen in huis. Ook moet je voor recepten vaak meer kopen dan je nodig hebt. En als dat verse producten zijn, dan wil ik die wel eerst opmaken, dus dan hussel ik weer met de dagplannjngen. Maar over het algemeen gaat het best goed. Ik was 8 ons afgevallen vorige week. Ondanks nog een verjaardag en frieten bestellen op zondag (dan neem ik friet zuurvlees en warm er zelf rode kool uit de diepvries bij op) Ook heb ik geen tijd/zin om cake ed te gaan bakken. Mijn persoonlijke mening is dat een ontbijtcake van bloem, honing melk en perzik niet perse heel gezond is. Dan pak ik liever een volkoren boterham of cracker. Maar ik wil hem wel gaan bakken bij de eerstvolgende verjaardag. Lijkt me erg lekker. En de gadogado viel hier enorm in de smaak. Toch een gerecht wat ik niet snel zelf zou verzinnen. (Heb er wel mijn eigen draai aan gegeven met extra sambal en specerijen )