goedenavond vanmorgen begon ik met hele erge krampen en flinke steken in me baarmoeder met lopen, niezen, hoesten en als ik ging zitten. Gelukkig is dat nu wat minder. Maar vanmorgen had ik een slijmprop dat een beetje bruinig was. Kunnen jullie mij vertellen wat dit was? Hoort dit bij een eisprong, innesteling of iets anders? Daarna had ik een heel klein beetje rozige afscheiding... Ik denk dat ik afgelopen dinsdag of woensdag mijn ei heb gevoeld (echtee wel een week eerder dan de calculator) Alvast bedankt!
hoihoi, Je kan tijdens de eisprong meer rekbare afscheiding hebben. Dit kan soms wat klonteren en dan in zijn geheel eruit komen. Bij een innesteling kan je soms ook wat bloedverliezen. Meid het blijft even spannend! Imke
thanx imke! achteraf gezien heb ik me ook druk lopen maken en lopen stressen om niks bijzonders (ben ik achter) het blijft zeker spannend maar we zullen het zien Bedankt voor je reactie!