Hahah die heb ik ook besteld ....Maar waar koop jij het eigenlijk? Vind wel jammer dat het er nog niet is!!! En heb natuurlijk al betaald en status staat nog steeds op verwerken ......
Ik haal bijna alles bij Dokter Anders in Tilburg. Ik volg daar een totaalpakket zeg maar. Dus ik word elke week gewogen en krijg dieetadviezen en mag altijd bellen en/of mailen als ik vragen heb. Het fijne vind ik daarvan dat ze meekijken naar mijn oude eetgedrag en mijn nieuwe behoefte qua eten. Ik had in het begin enorme hartkloppingen (de eerste 3 dagen) en we dachten aan Kalium maar door samen met hun uit te pluizen wat ik vroeger at, bleek het mijn Calcium te zijn. Sinds ik er nu 2 per dag van gebruik heb ik nergens meer last van. Ik heb die begeleiding en controle ook gewoon nodig want ik ken mezelf te goed, anders ga ik de fout in. Niet dat ik nu nooit de fout in ga hoor maar dan word ik wel 'betrapt' zeg maar. Ze zijn wat duurder met de produkten dan online bestellen maar ik vind de begeleiding daar super! Ik bestel de snacks trouwens wel online en de potten ook. De rest haal ik daar.
okeej *tilburg is niet ver weg* maar krijg je ook vergoed van de zorgverzekering? Ik loop namelijk bij een dieetiste (die weet nog niet dat ik met dit dieet ga beginnen maar dat is niet mijn probleem) net wat isa zegt! Ik ben nu 9 maanden bezig en 17 kg kwijt! Alleen is dit dus ongv 2 kg per maand 0,5 kg per week! En ik wil nog 15 kg voor de zomer dus nu wil ik onderhand iets sneller!!
Je krijgt het consult van de dietiste daar vergoed als je ervoor verzekerd bent. Dokter Anders is een natuurgeneeskundig centrum en het wegen is een natuurgeneeskundig consult. Ik krijg natuurgeneeskunde tot 800 euro terug. Moet je even naar je aanvullende pakket kijken. De produkten krijg je niet terug trouwens maar het consult wel. Ik vind dat ze het toppie doen daar en ik ben een zeikerd met dietisten hoor Kijk anders eens op hun site hoe het voor je voelt www.dokteranders.nl het heet dieet-anders
Zegt ie straks maar mevrouw waar is Dees gebleven U KENT IK NIET nee vruchtenyoghurt vind ik ook niet lekker haha (ik houd veel van fruit maar niet van fruitsmaakjes haha) Ja als je van jezelf weer dat je het anders niet volhoud dan is het extra belangrijk om controle te hebben (begeleiding) ik ben zo eigenwijs als een ezel en dus ook op die manier dat ik doorga tot ik erbij neerval (ook geen goede eigenschap hoor maar met volhouden heb ik niet zo'n groot probleem) ik heb veel controle om online met mensen te delen enzo daar heb ik genoeg aan. Heb het momenteel wel lastig ik moet steeds hoesten en half overgeven dan (van het hoesten) en een dropje is dan wel handig, nu pak ik maar suikervrij dat mag met mate staat er maar dan heb ik altijd meteen trek in meer
Hoeveel bankpasjes zijn het dan? Nee hoor ik heb ook met ideal betaald! En heb ze net gemailt!!! Ik wil OOOK beginnen!!!
Heb je nog op de site van Dokter Anders gekeken moederLynn? Je kan ze ook altijd even bellen of mailen, hele aardige lui daar.
Ik ga het zo even lezen....zoontje zit onder mijn voet te kriebelen ...tis serieus spul dus wil het ff op mijn gemakje lezen 8)
Gewoon stalken geen raar ik had altijd binnen 1 dag binnen.... ik hoop dat ze je snel terugmailen!! Ik mag vanavond weer Chili WHOOOWOOOO is altijd traktatie vind ik... Ik ga nog steeds vaak naar de wc dankzij mijn "tasty saturday" hahaha Kreeg net bericht dat onze Dean per de 23e naar PSZ zal gaan SPANNEND!!
Pffffffffffffffff, alles zat tegen vanmiddag en we liepen pas om 18.30 bij de AH om boodschappen te halen. Ik moest daarna nog koken voor mezelf en dat zou niet eerder eten dan 19.30 worden. Manlief en zoonlief zouden een frietje eten en......... Ik heb ook een frietje op. En achteraf baaaaaaaaaaaaaal ik dan weer zo he
Dees: soms heb je ook iets nodig om te weten dat het niet goed was en waar je het voor doet!! Iedereen gaat de "fout" in!! Je hebt al zoveel bereikt 1 frietje kan niet op tegen de kilo;s die je al kwijt bent!!! En mijn doos is vanmiddag afgeleverd!! Dus morgen moeten jullie mij steunen!!!
Ja ik weet het ook wel en het is ook soms makkelijker volhouden als je een keer de fout in gaat maar het hoeft gewoon niet met dit dieet. Alles is lekker, althans, je kan kiezen wat je graag lust dus het is gewoon niet nodig om friet te eten. Maar goed, het was wel heeeeeeeel lekker. Maar zaterdag heb ik ook al een dag dat ik me er niet aan kan houden omdat we dan heeeeeeeel lang onderweg zijn. Het kan natuurlijk wel als ik echt wil maar die vriendin zie ik niet zo vaak en dan moet ik daar weer zo moeilijk gaan doen. Oeh spannend, kleine naar psz en Lynn morgen beginnen. Succes!
heel veel succes vandaag Lynn! @Dess had je 1 frietje op of een bakje friet, ik pik dan wel eens 1 frietstengeltje van mijn mannen haha daar heb ik niets van te lijden haha Nog even een vraagje die wafels gebruik jij als maaltijd he (ik gebruik ze (met 1 dan) als tussendoor maar jij mag ze gewoon als maaltijdvervanger?? Ik vind het juist makkelijker als ik een lange dag weg ben (kan ik me beter eraan houden. Ik pas dan voordat ik weg ga een omelet of pannekoek, voor onderweg een reep en een shake (je hebt van die flesjes met poeder erin voro ondeweg en dan stop je water erbij en goed schudden!!! is keihandig!! Proti Express (ijskoffie is bv heel lekker!!) http://www.wls-proteinedieet.nl/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_2_41.jpg is echt een aanrader (iets duurder maar gebruik ze alleen onderweg)
Het duurt me wel weer een paar dagen of weer te gaan verbranden als ik stout ben geweest zoals zaterdag , ik zit nu pas weer bijna op mijn gewicht van zaterdag maar goed we gaan gewoon lekker door!! Heb nog een leuke foto van mijn kiddies:
wat een lieve foto! Hier ben ik dus begonnen....alleen kwam er dus visite....en had vanmorgen hot choco en tussen door zo;n halve bar...en daarna kwam er visite dus heb geen eten op sinds...dus heb net de andere kant maar op....weet alleen ff neit hoe ik dit moet oplossen...moet ik dan gewoon avond eten en dan shake (dan kom ik 1 maaltijd tekort....)???
Je mag geen maaltijd minder nemen want dan ga je spierweefsels aanspreken en je moet alleen vetweefsel aanspreken in de verbranding. Ik gebruik wafels als snack, niet als maaltijd. Ik gebruik dus 4 maaltijden per dag + 1 snack (reep, wafel of hartige knabbels) Mooie foto hoor! Ooh en ik had een hele bak friet op met mayo en kroket
Die shake hebben ze bij ons niet. Ik mag blijkbaar ook niet alles. Ik had overlegd dat ik meer produkten zag online dan hun hebben. Zo heb ik noodles enzo gezien maar die mag ik helemaal niet hebben. Ik schaf dus alleen snacks ergens anders aan en de rest alles via Dokter Anders. Ze hebben al jaren ervaring met dit dieet dus ze weten vast wat ze doen.
Lynn, wil je het aanhouden zoals bij mij of als bij Isademi? Ik moet namelijk 4 maaltijden en een snack is geen maaltijd bij mij (reep, wafels enzo niet als maaltijd). Je hebt 1 maaltijd op dus en moet er nog 3 vandaag. Met warm eten zou ik er 1 nemen en dan een half uurtje erna een pudding. Dan rond een uurtje of 9-10 een warme choco ofzo, dan zit je er toch aan. Let trouwens goed op je drinken he. Minstens 2,5 liter water en/of kruidenthee. Koffie telt niet mee want dat houdt vocht vast.
ja noodles enzo mag ik ook niet (dat is allemaal fase 2 gebeuren) ik zou gewoon mijn avondeten pakken, dessert en dan vanavond laat nog een choco of evt omelet met soep erbij ofzo..