Hey meiden, Even een ego berichtje van mij. Ik heb de afgelopen dagen zo in angst geleefd. Nog steeds bloedverlies. Dan leek het minder te worden en dan weer erger. Maaaaaar, het lijk nu echt de goede kant op te gaan. Ik voel het aan mn lichaam, ik zie het (geen bloedverlies meer) en kijk hier, een mooie positieve test! Morgen uitsluitsel adhv een bloedtest. Is mn beebje toch blijven plakken?
@kitty: ik ben blij dat je bloedverlies is gestopt! En je dat je en knallende test in handen hebt! Succes morgen met bloed prikken!
@ Kitty, Gefeliciteerd meid, ziet er goed uit die test. Toch nog wel even spannend die bloedtest lijkt me.... maar daarna wat meer genieten en zenuwen naar de eerste echo toe Ik wens je een goede en fijne zwangerschap
Hey meiden, En wat denken jullie? Nog steeds zwanger! De waarde was al mooi gestegen tot zo'n 600. Dus ik moet nu nog even doorgaan met Utrogestan en dan krijg ik over 2,5 weken mn eerste echo. Ik vind het echt spannend! Als je het ziet, dan kan je het pas echt geloven. Ik voel verder weinig. Laat de kwaaltjes maar wegblijven. Ik heb gelijk ook mn banner aangepast Ukke, hoe is het met jou? Sonneke en vpkaatje, hoe gaat het met jullie deze ronde? Groeien de eitjes al?
Hier gaat het wel zijn gangetje... morgen alweer 7 weken! Vanochtend wel schrik... ik had na mijn ontlasting lichtbruine afscheiding Heb de gyn gebeld, maar dit hoeft niets te betekenen. Schijnen meer vrouwen te hebben. Ik heb de rest van de dag geen afscheiding meer gezien en geen ergere buikpijn en/of rood bloedverlies... dus we hobbelen gewoon verder richting de eerste echo... Verder eigenlijk geen kwaaltjes, alleen wat vermoeider dan normaal. My oh my wat is dit ellenlang wachten en een spannende tijd zeg!
@ukke: Wat fijn dat het verder allemaal goed gaat en dat die afscheiding niks te betekenen heeft! @kitty: Voor jou ook al goed nieuws! Echt super! Vandaag mijn 1e FM gehad en ik heb 1 ei van 11 mm. Vrijdag 2e FM en dan ws. ma of di IUI nummer 3. Laten we duimen dat deze doorgaat....
Ukke, ik heb er ook weer last van. Je schrikt er wel van. Vanochtend had ik weer wat rood/roze bloedverlies. Het hoeft helemaal niets te betekenen. Je moet je pas zorgen maken als je erg veel bloedverlies hebt en hevige krampen hebt. Spannend, nog even en je hebt de echo! Dan krijg je tenminste een bevestiging dat alles goed is. Sonneke, ik ben blij voor je. Ik hoop dat je ei mooi doorgroeit! Vpkaatje, hoe is t met jou?
Spannend nog steeds Kitty. Hoop toch dat het roze/rood gaat stoppen bij je. Niet dat het iets hoeft te betekenen, maar voelt toch prettiger en zekerder als het er niet is natuurlijk. Hier alles goed hoor... ik hou me er allemaal wat minder mee bezig en dat bevalt me uitstekend. Sonneke, hoop voor je dat de IUI door zal gaan! Ukke en hoe is het met jou meid?
@vpkaatje: die vriendin die de Ok heeft gehad is nu de eerste ronde met clomid meteen zwanger! Daar put je ook wel weer moed uit! Ik ben zo bij voor haar! Vandaag 2e Fm gehad, dinsdag staat de iui gepland. Meteen daarna krijg ik spuit instructie voor de Menopur. Het was nog heel spannend of de iui wel door kon gaan er was namelijk nergens geen pregnyl meer te krijgen! Na veel heen en weer gebel van de apothekers ass. Kan ik morgen in de dienst apotheek en injectie op halen. Pff dacht echt dat door de derde keer zou zijn die op rij niet door zou gaan!
Sonneke, ik moest vanmiddag nog aan je denken. Ik was nieuwsgierig hoe de echo was verlopen. Gelukkig dinsdag dus IUI. En wat een gedoe om een beetje pregnyl. Maar het is dus gelukt. Heel spannend, wordt dit DE ronde?
@kitty: ja stom van de pregnyl. Te weinig zwangeren hebben urine ingeleverd voor moeders voor moeders. Ik hoop zo dat dit de ronde word. Ik ben wel weer toe aan een echte kans!
Sonneke, ik hoor wel vaker dat steeds meer vrouwen hulp krijgen bij zwanger worden en dus dit medicijn nodig hebben, maar dat het aantal zwangeren ook afneemt, dus ook minder aanvoer is. Ik twijfel nog wat ik zal doen. Eerst even de echo afwachten en dan kan ik alsnog me aanmelden voor MvM. Ukke, ga jij mee doen?
Ik heb geen moment getwijfeld om met MVM mee te doen (zonder deze medicijnen was ik immers ook niet zwanger geweest) Ben ondertussen ook al begonnen. De consulente zei dat hier in de regio geen pregnyl meer te krijgen is! Ik doe mee echo of geen echo elke druppel HCG is meegenomen MvM doet ook een test bij aanvang... Als ik de 12 weken voorbij ben kan ik mijn pregnyl uit de koelkast wel verkopen! Breng het dan iig terug! Zonde nu er zo een tekort is en vrouwen dit zo hard nodig hebben. Kitty ik zou ! Meedoen
@ukke inderdaad ik zou ook zeker mee doen! Goed dat ik weet dat jij in ieder geval nog een pregnyl heb liggen. Haha, kan ik hem altijd nog bij jou op halen... Ik zit er inderdaad ook aan te denken om er gewoon altijd 1 op voorraad te hebben!
Ik ga morgen even het zkh bellen om gerust gesteld te worden. Ik maak me zorgen en waarschijnlijk nergens voor nodig. Daarom dat ik zei eerst mn echo af te wachten, zodat ik zeker weet dat ik geen miskraam heb gehad en er gewoon een mooi embryo'tje in mn buik zit. Morgen voor de zekerheid nog een testje wagen. Ze ligger er toch . Sonneke en VPkaatje, hoe gaat het me jullie verder?
@kitty: Vandaag IUI 3 gehad! Met 11,4 miljoen zwemmertjes! Ik heb meteen prik instructie gehad voor de menopur en meteen al 9 ampullen meegekregen.Deze hadden ze op de poli nog liggen, gekregen van zwangere die hem niet meer nodig hadden. De apotheek vernietigd de medicijnen en dat is zonde natuurlijk! @vpkaatje hoe gaat het met jou?? @ukke: Met jou ook alles goed??
Sonneke, ik hoop echt voor je dat dit de laatste ronde is geweest. Het gevoel van zwanger zijn is zo mooi en dat heb je ook verdiend. Mocht het toch nodig zijn om verder te gaan met IUI, dan ga je dus Menopur gebruiken. Hoeveel eenheden spuit je dan? 75E? Kan je nagaan, ik gebruikte 3 ampullen per keer! Ukke, hoe is het me je? Vpkaatje, al een tijdje niets van je gehoord. Ik hoop dat alles goed gaat. Ik ben maandag in het zkh geweest. Bloedtest was niet goed. hCG gedaald. Dus zeer waarschijnlijk toch een miskraam gehad afgelopen week. Zo raar, want ik had niet echt veel buikkrampen of bloedverlies. Het kan nog komen, vertelden ze me in het zkh. Ik ben met Utrogestan gestopt en ik hoop dat het snel los gaat komen, ik dit hoofdstuk kan afsluiten en straks door kan met IVF 2. Ik heb het er wel moeilijk mee. Maar een geruststelling is dat ik wel zwanger kan worden. Ik heb misschien gewoon pech gehad dat bij het ontwikkelen iets mis is gegaan. We gaan binnenkort een week of 2 met vakantie. Even weer opladen en dan er weer tegenaan! Volgende week weer gesprek in het zkh en hopelijk is dan alles weer schoon. Ik zit niet op een curretage te wachten....Ik spreek jullie snel weer!
@kitty: jeetje dat is geen goed nieuws! Ik vind het echt knap dat je er zo over kunt denken! Het valt toch echt niet mee om na zo een lange tijd eindelijk zwanger te tijd en dan krijg je een miskraam! Je weet inderdaad wel dat je in ieder geval zwanger kunt raken. Ik ga inderdaad eerst met 75 beginnen... Straks nog 3X iui met Menopur en daarna ook ivf. Ik hoop dat de Menopur niet meer nodig is! Dat is eigenlijk dit jaar pas de eerste echte kans en die ben ik van plan te benutten!
Kitty neeeeeeeeeeeej bah wat afschuwelijk meid!! Ik was juist zo blij voor je dat je zwanger was en dan loopt het toch nog zo af. Veel sterkte... dat zal wel met ups en downs gaan.. Fijn dat jullie er even tussenuit gaan. Even zinnen verzetten. Lekker samen zijn zonder alle rompslomp. Hoe het met mij gaat... ja wel oke. Beetje wisselend. Beetje vage cyclus gehad met Puregon, halverwege de cyclus leek het even helemaal de verkeerde kant op te gaan, veel te veel eitjes, maar uiteindelijk toch eentje gesprongen. Dus wel spannend steeds hoor. Maar ik zit nu te wachten op mijn ongesteldheid. Die zal over een paar dagen wel doorbreken. op naar een nieuwe kans! (tsja heb nog geen bloedverlies, maar het is een zeeeeeeeeer zwaar voorgevoel.... dus daar ga ik vanuit.) Sonneke, veel succes, tsja afwachten geblazen he. Meer kan je nu niet doen. Ukke, fijn dat het bij jou goed gaat allemaal!! Nu nog even een paar zeeeeeer spannende dagen zo voor die eerste echo. Veel succes met wachten hoor. Dikke knuffel.