Hallo meiden!, Hoe lang ben je zwanger als je positieve test hebt? meestal 4 weken toch? (2wk krijg je cadeau). maar.... eerste test die ik deed was negatief..tweede test deed ik ruim een week later en die was positief. Heb nu geen idee hoelang ik zwanger ben... Is er iemand die dit wel weet? Hoor erg graag van jullie
nou....mn laatste menstruatie was 15 september. Dus had de eerste test positief moeten zijn lijkt me?
het kan ook zijn dat je laat het hormoon hcg aanmaakt!Ik had 17 augustus mijn eerste dag van me laatste menstruatie,en ik ben morgen al zeven weken zwanger! en had 14 september me eerste positieve test! ligt gewoon aan je hcg aanmaak,en hoe lang je cyclus duurd.heb jij altijd een cyclus van b.v 45 dagen,ja dan is je ei later,en kun je dus ook pas later positief testen! maar aan de linkerkant staat een calculator,en daar kun je alles mee uitrekenen! gefeliciteerd in ieder geval!
Ik wist zelf niet meer precies wanneer ik voor het laatst ongi was geweest, daarom heb ik maar een afspraak gemaakt met de VK. Ik had ook bij de 1e test negatief en precies een week later positief. Toen heb ik een echo gekregen en het bleek dat ik toen 6.5 weken zwanger was. Meestal krijg je dan met 10 weken nog een echo en op die echo kunnen ze dan precies zien wanneer je uitgerekend bent. Succes en gefeliciteerd met je zwangerschap Groetjes Diaan
Het klopt niet dat je moet rekenen van de eerste dag van je laatste menstruatie. Aangezien een cyclus langer kan duren dan de gemiddelde 28 dagen moet je rekenen vanaf de eisprong/bevruchting plus daarbij 14 dagen bijtellen. Daarom vraagt de calculator naar je aantal cyclusdagen.