Heb laatst een topic geopend ivm mijn dochter. Nou kreeg ik de tip om probiotica te gaan gebruiken. Dit heb ik nu dus gedaan. Sinds dinsdagavond gestart. En jawel hoor vandaag voor het eerst een keutel in haar luier ipv dunne ontlasting. Nou is eigenlijk mijn vraag hoelang je eigenlijk door moet gaan. Moet ik gewoon alle capsules die in die pot zitten opmaken, eerder stoppen of langer doorgaan? Snap dat ik nu zeker nog door moet gaan daar gaat het niet om.
Nou zeg maar gewoon voor altijd? mijn oudste slikt het al jaren. Hij was voorheen veel ziek (heeft ook een nog onbekende auto immuunziekte) en sinds hij probiotica slikt is hij hoogstens verkouden
Gewoon mee doorgaan zolang het goed voelt. Sommige volwassenen slikken ook hun hele leven probiotica omdat ze er baat bij hebben
Mijn dochter is 6,5 maand. Maar heeft 5 maanden antibiotica moeten slikken. Oke dat is duidelijk. Hihi. Ik heb nu de probiotica solgar abcdophilus Die is best prijzig. Is dat altijd? Kijk ik wil het beste voor me dochter maar deze kost 23.00 per pot zitten 60 tabletten in.