Hoi allemaal, 1 aug.bevallen van een mooie zoon! En vanaf toen gevloeid t/m 27 aug ongeveer.Toen daarna 2 druppels bloed in mn kraamverband, het was haast niet meer 'vloeienswaardig' Maar nu sinds 2 dagen echt flink mn kraamverband weer vol?!Het ruikt niet meer als 'vloei'maar wel als ongestelheid Kan dit nu al ongesteldheid zijn?Ook last van mijn onderrug, af en toe zeurderige pijn in onderbuik. Heeft iemand dit ook gehad toevallig? Groetjes, Missguit
Zou zeker kunnen hoor. Geef je BV of FV? Bij BV duurt het vaak wat langer totdat de eerste menstruatie komt dan bij FV.
Ik heb 5 weken BV gegeven en kreeg daarna heel snel een eisprong en 2 weken later mijn eerste menstruatie. Zeker de klachten die je omschrijft en ineens weer helderrood bloed (toch?) dan zal dat je menstruatie wel zijn.
ja, het is helderrood inderdaad met af en toe nog een ienieminiestolsteltje erin.... Pff..ik dacht heel mn cyclus ed moe techt weer op gang komen.. Maar dan is mn menstruatie toch alweer eerder dan verwacht haha.. * niks aan weer ongesteld zijn *
Ik vind er ook geen bal aan haha. Maar.. je weet wel dat alles nog goed werkt. Een vriendin van mij wil graag zwanger worden, maar heeft sinds het stoppen met de pil (feb.2012) nog geen menstruatie gehad, dat is ook niks.