Misselijk net na ongi....

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Lientjelove, 27 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientjelove

    Lientjelove Niet meer actief

    Wie kent dit?? Ik heb het nog nooit eerder gehad, maar nu voel ik me echt niet goed (erg misselijk)... En ik heb het gevoel dat het van mijn ongesteld komt, zou dat kunnen??? En waar komt het door?? Vandaag is mijn ongesteldheid ongeveer over.. nog een klein beetje bloedverlies!!
     
  2. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Het zou natuurlijk kunnen dat het met je ongi te maken heeft, maar het kan ook net zo goed er niet mee te maken hebben. Je kan ook gewoon zomaar misselijk zijn, zonder dat het daarmee in verband staat..
     
  3. Lientjelove

    Lientjelove Niet meer actief

    Ik weet het.. maar ik heb echt het gevoel dat ik door mijn ongi komt en vroeg me af of meiden ervaring mee hebben!! Ik heb het wel eens voor die tijd (als mijn ongi eraan komt), maar nooit als het al bijna over is.. vind het een beetje vreemd!
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Ik ben misselijk voor mijn eisprong (dag of 3, dan 2 dagen later positieve ovutest). Maar dat lijkt me in jouw geval een beetje vroeg..
     

Deel Deze Pagina