Vannacht droomde ik dat ik iemand leerde kennen. Ik was gelijk verliefd op hem. Hij was de filmster-versie van mijn vriend. Zelfde type maar dan met perfecte gladde huid, haargroei, kleding enz. Hij zat bij een sportteam en alle vrouwen wilden hem. Hij ging met mij daten en ik durfde hem niet te vertellen dat ik al een kind had. We werden helemaal verliefd en na een aantal weken om elkaar heen draaien en daten belanden we in bed. Ik werd wakker en was echt een beetje van slag. Zelfs op mijn werk was ik nog een soort van verliefd op deze man uit mijn droom. Raar toch?
Heb ik ook wel eens gehad maar dan over een man gedroomd die ik nog nooit had gezien, jaren later zag ik die man van mijn droom in de free record shop, was er de hele dag ondersteboven van.
Haha ik heb dat ook wel is . Je blijft dan de hele dag een soort verliefd , en voelt echt een hechte band met een persoon die niet bestaat zo vreemd is dat .
Ik ben van mening dat iedereen een soulmate heeft waar dan ook op de wereld en dat je daar dan wel eens over droomt Het verlangen naar die persoon is onbewust heel sterk en er is een connectie of je die persoon wel of niet kent En als je diegene dan vind is je leven compleet Maar dat is mijn mening Lekker zweverig hahaha i know