Weegbree: nee hoor. Hebben t 2 maanden geleden geboekt. En denk dat ik tot op t laatste moment wel kan annuleren. En anders nog eens goed met m'n mannetje over hebben.
Ok dan doe ik het zo: Morgenochtend puregon (ik spuit altijd in ochtend), morgen om 12 uur pregnyl. Of moet er meer tijd tussen laatste puregon en pregnyl zitten? En dan vanavond en donderdagavond lekker aan de klus (elke dag is toch niet ok?) Probeer ook nog een kleine studie te doen op de hoeveelheid Pregnyl, of 10.000 niet toch beter is dan 5000 bij IUI/coitusadvies. Kan het nog niet vinden... En vakantie: lekker laten staan! Je kan altijd nog annuleren als het niet gaat.
Goedemorgen!! Bbibi: Oh nee meis, wat vreselijk balen Dikke knuffel voor jou!! Guusje: Heel veel succes en heel veel plezier met je echo!!! Merel: En??? Hoop zo dat ie positief is!!!!!!! Olakidee: Geen idee hoeveel tijd er tussen moet zitten, maar denk wel dat als je zo snel al pregnyl spuit de puregon te weinig tijd heeft om je ei nog goed door te laten groeien. Dus anders misschien morgenochtend dan pregnyl? Nino: Als je zwanger zou zijn en je goed voelt zou ik gewoon lekker gaan hoor! Als je je niet goed zou voelen is het natuurlijk een ander verhaal. Weegbree: Nog maar 2 daagjes!! Vlieg je al vroeg vrijdag? Hier geen nieuws... zal nog wel 3 weken duren voor ik weer iets te melden heb hahaha Fijne dag allemaal!!
Oh ja, heb nog wel nieuws.... Gister 2 pendels gevraagd... Een heb ik al reactie op: Oktober 2013 zwanger. Ik had er wel een goed gevoel bij! Ik zeg zelf namelijk na de zomer (sept/okt). Mijn eigen gevoel zegt september. Ach ja, we'll see!!
Merelmerelmerelmerelmerel Duimduimduim!! Guus eindelijk je kleintje(s) zien!!! Hier weinig nieuws nog twee dagen werken! Donderdag komt mvm en na de vakantie ga ik plassen!! Allemaal een fijne dag!!
Nou dames..hier een beetje onzeker ik heb niks om een goede foto te maken helaas want kan niet scherp instellen van dichtbij dan zie je alleen een wazige controlestreep.. Heb een testje met 2 venster...voor het hcg en voor het goed doorlopen (controle) nu zie ik dus met een blote oog een heel licht blauw teststreepje..een een knalcontrolestreep.. Wat moet ik nou denken ..het streepje is heel licht maar van een meter nog te zien..zo duidelijk..en mooi begrensd... Het is alleen heel licht...is het nu zo dat er altijd een licht streepje komt door de urine die erdoor komt?! Omdat het streepje natuurlijk voorgedrukt is...maar zag voor de test dat alles blanco was..help?!
Die heb ik ook...maar denk dat ik over 2 dagen nog eens test...met de kruidvat test..met dit testje zie ik wel een duidelijke maar heel lcihte streep wat met het oog vanaf een meter duidelijk te zien is maar ben er niet zeker van! Ik test vrijdag gewoon met kruidvat..!
Merel: Wow, zou het dan meteen de 1e ronde raak zijn? Een licht streepje is een streepje en zou je zeggen positief! Je zit ook nog voor je nod natuurlijk, dus een licht streepje is niet zo heel gek. Ik weet niet welke test je had want de ene test is beter dan de andere. Dus ik zou net als Weegbree zegt idd een 2v5 kruidvat test kopen!! Echt spannend hoor!!!!!
Oeh... spannend Merel!! Guusje, succes vanmiddag bij de echo!! Ik ben benieuwd! Nino, ook voor jou spannend zeg!!
Spannend merel!!! Jammer dat je geen foto kunt maken... En een licht streepje is een streepje. Zeker op 12 dpo. Ik denk raak! Weegbree: heeft denk ik niet zo'n zin om vandaag weer te testen. Hcg verdubbeld om de dag, dus morgen denk ik maar weer een testje.
Merel, ik las ergens dat je ibuprofen hebt genomen, dit zou ik dus maar niet meer doen nu. Is echt niet goed als je echt zwanger bent! Je kunt beter paracetamol nemen, al moet ik zeggen dat ik dit nu minder snel neem dan normalieter.
Merel, Wat spannend zeg, jammer dat je geen foto erop kan zetten! Mijn duimen blijven draaien! Guusje, succes vandaag bij de echo! Nino, ook voor jou blijft t spannend! Hoop dat je morgen een mooie test in je handen mag houden! Okakidee,veel plezier met klussen Myloon, hoe is t nu met jou?
Ja klopt. Had vannacht echt helse krampen uitstralend naar benen, kuiten...nog erger dan ongi krampen! Ik hield het niet meer dus heb ibu genomen daarna kon ik weer slapen.. Krampen nemen toe...en nu ook last van onderrug..weinig eetlust..he blijft nog even spannend hier!
Helaas... Een leeg vruchtzakje, kan verder ff niks zeggen.. Ik ga voorlopig ff niet meer op zp. Succes allemaal.