Bibi: ik heb ook weinig vertrouwen in iui bij ons. Ga eerst een gesprek met een andere gyn aanvragen en dan misschien toch nog ergens anders een second opinion. De vrouw die altijd de fm doet raadde me dit zelfs aan. Je hebt gelijk hoor meid. Die onzekerheden zijn echt geen pretje. Hier stom stom stom! Was zo bezig met van alles en nog wat dat ik vergat mn injectie te zetten vanmorgen. Nu heb ik m bijna 2 uur later gezet.... Oeiii hoop niet dat dit heel veel kwaad kan. Die vrouw die toen de instructie gaf was er zo op gebrand dat er geen tijdsverschil in mocht zitten. Denken jullie dat t veel kwaad kan?
Mij is ook verteld dat beetje tijdsverschil geen kwaad kon. Als het maar niet te vaak voor kwam.. Maak je dus maar geen zorgen..
bibi: ik lees dat je een auto-imuunziekte hebt en LDN gebruikt. Ik heb ook een auto-imuunziekte, ziekte van Crohn en had met specialist om een recept voor LDN gevraagd en kreeg het niet. Hij vond dat er te weinig onderzoek naar was en ivm zwangerschapswens niet verstandig. Hoe kom jij eraan? Ik zou het wel willen proberen.
@nino geen probleem meid! mijn arts zegt ook dat 2 uurtjes verschil geen kwaad kan! dus niet te druk om maken! ik heb het zo vaak gehad dus geen probleem! @minigirl ik zal je even een pb sturen!
Deze plaatste een meid uit een ander topic waar ik mee schrijf en lees. Vond hem wel erg toepasselijk aangezien we het er zondag over hadden!
Bbibi; ja super, Thanks voor de tip! Ik heb hem opgeschreven en ik ga sowieso van de week ff bellende mijn specialist. Om te informeren of ik dit evt kan gaan gebruiken!
@avda kippenvel brrrr! Maar zo is het maar net!!! Lief dat je het deelt! En idd fijn te weten dat we niet alleen zijn! @guusje: goed dat je het hebt opgeschreven! Je moet gewoon maar eens Google! Het is een suuuuuper wondermiddel! Dus gewoon eens interessant je eventueel in te verdiepen! Niks onnodig slikken... Maar eventueel in je achterhoofd houden voor mocht het wel een keer nodig zijn
Nino, don't worry over die twee uurtjes! Ik las pas na een paar maanden spuiten hier dat je het echt regelmatig moet doen. voor die tijd injecteerde ik heel vaak een paar uur te laat. En die eerste cyclus ging supersnel en de cyclus erna hetzelfde als de cycli waarin ik het beter ben gaan doen, dus....
oke ik maak me er niet meer te druk over. We zullen het zo zien. Hoop dat mn eitje is door gegroeit en meteen pregnyl kan gaan zetten...
Spannend nino succes! Saar hoeist met je migraine? Weegbree misselijkheid all gone? merel hoeist met jouw zwangerschap? guus al gekeken naar LDN marral wanneer heb je weer meting meid? ben onwijs benieuwd hoop zo nog een ronde voor jouw deze maand!!!! avda bo poppel myloon hoe is het met jullie meisjes?
Nino, vandaag weer een FM? Ik vandaag dag 7 van provera. Nog maar 3 dagen en dan wachten op de ongi. Afgelopen keren werd ik het tussen de 3 en 5 dagen. We zullen zien..
Succes Nino, Met mij gaat het goed, had alleen een vriendin gesproken en die vertelde al met 13 weken iets te voelen, ik voel nu nog niets of nauwelijks, dus dat maakte me wel een beetje onzeker. Morgen ga ik proef liggen voor een echo bij studie verloskunde.
Myloon, alle meiden in mijn zwangere topick voelen pas wat bij 17-18 weken en sommigen pas met 20 weken! dit hangt er ook vanaf of je placenta voorligt hoor! niet te druk maken, morgen mag je weer naar de ukkies kijken!
Mijn placenta schijnt achter te liggen. Ik had mijn onzekerheid ook in het oktober topic geschreven en was daar ook al wel wat meer gerust gesteld. Ik moet me ook geen zorgen meer maken, morgen lekker shoppen met mijn schoonmoeder en daarna de echo. komt goed
Nou wat een tegenvaller. Ik moet ook alles mee maken... Heb overstimulatie. Heb er ineens 6 a 7 van 12 mm, 2 van 13 mm 14 mm en 2 van 16 mm. Moet dus stoppen. Voorlopig geen kansen meer voor mij. Nu 2 weken geen gemeenschap. En dan een belafspraak. Iets in mij wil niet luisteren en stiekem de pregnyl toch zetten. Wil geen verloren rondes. Daar ben ik al te lang voor bezig. Hoewel ik niet weet of het veel zin heeft om de pregnyl te zetten voor eitjes van 16 mm.
poeh.................... nee toch!!! jeetje wat balen nino! als je nu pregnyl zit springen die van 16 (die worden nog wel 18-20 door de groeispurt) en miss die van 13 en 14 mm ook.... dus tja, kans op 4.... lastig meid
Tja lastig hoe groot is die kans dat ze allemaal springen en allemaal bevrucht en innestelen. Lijkt me klein. Moeilijk moeilijk