vreemd guus... op naar een nieuwe start! goede ronde, schone lei. ook even twee weken geen verplicht gedoe meer, da's miss ook wel fijn.
Jemig, Guusje, wat bizar! En balen zeg, alle stress voor niks, grrrr :x Het enige lichtpuntje is dat je wel meteen opnieuw kunt beginnen. Hopelijk ziet vrijdag alles er normaal uit en kun je inderdaad meteen verder!
Guusje en Nino: Wat een rot nieuws zeg sterkte meiden!!! Hoop dat er snel weer heel veel goed nieuws hier op t forum komt!! Guusje: Ik heb wel eens gehoord dat ze soms voor ivf 2 keer een kuur doen om ongesteld te worden zodat ze zeker weten dat je baarmoeder leeg is. Misschien is dit ook wel iets voor jou? anders heb je misschien dadelijk weer t zelfde probleem!!
Bo: maar op de echo ben ik gewoon schoon, dus dat ligt het niet aan.... Ik ben ook heel raar begonnen deze maand want bij bruin bloedverlies begonnen met de Gonal, en na 3 dagen spuiten brak mijn ongi pas echt door! Dus ik denk dat t daar aan ligt..
@saar dankjewel lieve meid! ik weet het ik weet het! jij hebt ook precies hetzelfde! danwel geen slecht zaad maar ook de ellende van steeds geen beeb! pfff het is zo oneerlijk! ik ben zooo verdrietig! ik dacht echt dat we in een stijgende lijn omhoog gingen! manlief dacht dat ook en dan opeens 3% oftewel NIKS! het is nog nooit zooooo slecht geweest! ik snap er niets van! ik ga zo twijfelen... wat is er anders gegaan deze maand? is hij ziek geweest? ligt het aan de nieuwe pillen die hij krijgt? wat is de reden ik weet ht gewoon niet! zucht! het maakt zooo ontzettend onzeker! hij heeft ontzettend veel stress op zijn werk! hij kan ht haast niet meer aan... zou dat de reden zijn? zooo lastig! dankjewel voor de knuffel meid! hopelijk zijn wij nu ook eens snel aan de beurt! zucht.. @guus dankjewel lieverd! ik hoop ook dat icsi de oplossing gaat worden voor ons! daar heb je niet goed zaad voor nodig! en aantallen zijn geweldig goed! dus icsi kan makkelijk gelukkig met mijn man zijn zaad en voor mijn ME en PCOS vermoeddelijk ook beter! jij weer ongesteld neeee joh... hoe kan dat nu opeens? ondanks ed pregnyl? heh wat gek!! jou lichaam is echt van slag van de miskraam vermoedelijk! hopelijk kun je nu gewoon echt met een schone lei beginnen vooral omdat je toch al niet zon goed gevoel had! ook voor jou dikke knuf! @bo je zal mij wel bedoelen! dankjewel meis! ik tel met jou af tot half juni .... dan eindelijk weer verder
Bibi, het zaad van mijn man is ook niet geweldig. Ik geloof dat de beweeglijkheid redelijk ok was, maar bij ons was het aantal weer het probleem. Ik zal het nog eens vragen aan de arts. Het zei me destijds allemaal niks, die cijfers. Stress schijnt wel invloed te hebben, maar zoveel? En eerder had hij die stress misschien ook? Wat vreemd joh, ik snap er ook niks van...
hallo meiden,, het is weer even geleden dat ik online ben geweest.. Zit op dit moment gewoon echt niet lekker in mijn vel. Maar ik lees dat er meerdere meiden last van hebben. Vandaag ook weer gewerkt, heb bijna de helem tijd gehuild. Of met moeite ze weg kunnen slikken. Weet ook niet goed waar dit allemaal vandaag komt.. Wat deze ronde betreft, die is ook shit. Zit nu op dag 10. Gister echo gehad en al 3 eitjes van 14,9 15.7 en 16.8. Baal er weer van. Moest van de gynacoloog ook verder spuiten op de hoge dosis. Vandaag hele dag last gehad van mijn onderbuik. Vermoed dus weer mijn eierstokken en dus weer overstimulatie. Morgenvroeg moet ik weer terug. Wil graag boos worden op de gyncoloog. Maar heb er de puf niet meer voor.. Heb het gewoon even gehad met alles. Meiden dikke knuffel voor jullie allemaal! xx
Avda, wat naar, echt niet leuk als je de hele dag moet huilen . Wat ellendig, komt het door het gedoe met proberen zwanger te worden? Lijkt me heftig genoeg om je zo naar van te voelen. Dikke knuffel van mij, meis! Wat ik gek vind: ik heb twee rondes terug bij 16 mm al pregnyl gezet. Waarom moet jij dan nu doorspuiten? Snap er niks van. Hoeveel spuit je nu? En waarom is het een hoge dosis als je al eerder overstimulatie hebt gehad? Sterkte! En weet: wij zijn er hier voor je <3
Dankjewel meiden voor jullie lieve woorden. Bibi: wat een rotnieuws meid. Jeetje dat is echt niet hoop gevend 3%. Dikke knuffel voor jou meis. En idd door naar icsi dan. Gaat gewoon lukken meid! Guusje: wat vreemd nu een ongi. Ik herken t wel... Na mij miskramen was mijn lichaam ook echt de weg kwijt en reageerde heel anders. Ik ga idd lekker genieten van de vakantie. Denk dat het wel lukt. heb super leuke vriendinnen en als we bij elkaar zijn hebben we het altijd naar ons zin. Lekker eten, drinken feesten, zonnen, shoppen... M'n grootste hobby's 5 juni idd een gesprek met de medisch psycholoog, ben benieuwd.
Avda: begrijpelijk hoor dat je ff afstand neemt. Heb je soms nodig, anders word t allemaal teveel. Wat naar dat je zo emotioneel bent steeds. Hele dikke knuffel voor je. Voor iedereen trouwens een hele dikke knuffel meiden. allemaal sterke vrouwen hier! We mogen trots zijn op onszelf!
Nino, die vakantie klinkt heeeeerlijk! En 5 juni dus al, hopelijk lucht dat in ieder geval een beetje op.
Ik snap er ook geen fluit van! Ik weet niet waar mijn tranen vandaan komen? Voel me gewoon ellendig dat het allemaal zo lang duurt voordat ik uberhaubt iets van vooruitgang zie. Daarnaast nu ook het kindje van mijn zus. Vind het allemaal hartstikke leuk en lief. Maar diep van binnen doet het pijn.. Ik spuit nu 112,5e. Nu al 8 keer. Morgen wil ik dit ook vragen. Had al niet veel vertrouwen in mijn gynacoloog. Maar nu is het helemaal weg. Ga ook morgen bellen wat de wachttijden in een ander ziekenhuis een stukje verder op zijn..
Lieve meiden. Weinig positieve berichten hier op het forum ook. Zucht.. Ik zit ook zo slecht in m'n vel dat ik er eigenlijk mee wil stoppen, maar aan andere kant wil ik ook geen leven zonder kinderen.. Iedereen om mij heen is zwanger en staat op punt te bevallen. Ik wil er gewoon echt niet heen! Wil hun baby's en hun babygeluk gewoon niet zien! Ben bijna zover dat ik wel kaartjes ga sturen en niet op visite ga. Ik ben zo ontzettend klaar met alles. Zit nu weer op dag 6 en donderdag weer echo. Opzich lijkt alles nu l te werken maa zwanger word ik niet. Avda ik snap ook niet dat je geen pregnyl mocht zetten en door moet spuiten. Ik zet ook pregnylmbij 15-16 mm. Sterkte allemaal lieve meiden!
Och lieve meiden... ik wens jullie veel kracht er sterkte toe om deze ellende aan te kunnen! Jullie zijn al zo ver gekomen. Vind t heel naar.... denk aan jullie! ♡♥♡♥♡♥
Lieve dames, Ook van mijn kant een hele dikke knuffel!! Heel begrijpelijk hoe jullie je voelen. Hoop op veel betere tijden! Over het doorspuiten, ik mocht ook pas pregnyl zetten als ze groter waren dan 18mm. Dit verschilt blijkbaar weer per kliniek of ziekenhuis.
Maar dan blijft het vreemd dat die grens niet naar beneden bijgesteld kan worden op het moment dat er gevaar is voor overstimulatie. Avda, kun je niet contact opnemen en vragen of je de pregnyl nu vast kan zetten? Dat je hebt gezien dat anderen bij 16 mm al pregnyl spuiten? En heel begrijpelijk dat je je zo voelt. Een geboorte zó dichtbij is wel heel confronterend. *hugs*
@Avda: hier heb ik de pregnyl gezet met 18. De gyn. zei dat het beter was bij iets groter maar omdat ik ook meerdere wat grotere follikels had heeft hij toch gekozen voor de pregnyl zodat er geen overstimulatie zou komen. Hier geen pregnyl meer in mn lijf. Al 2 ochtenden op rij een blanco test. Nod 4 juni. Echt zo spanennd! Mn onderbuik is constant enorm gevoelig, regelmatig doet het echt zeer als ik een verkeerde beweging maar of over een hobbel rijd.
Haai meiden, nou nieuwe ronde is vandaag een feit, ben ongi geworden en hoe! ik kan niet lopen zitten doet zo pijn ik kan echt huilen! dus vrijdag terug dan denk ik weer op nieuw beginnen! ik ben blij als niet meer ongi ben ga door de grond!
Sterkte meiden, wat vervelend dat jullie je zo naar voelen.. Hoe lang is iedereen eigenlijk bezig nu met proberen? Ik nu ruim een jaar.. Sammi: samen vrijdag echo, en dan daarna samen zwanger deal?
@guus hier alweer ruim anderhalfjaar! @sammi balen meis, en vervelend dat je zon pijn hebt! doe rustig aan, knuffel @myloon en weegbree lief van jullie meisjes! lief dat jullie ons blijven volgen en steunen <3 @nino zoooo mooi gezegd inderdaad allemaal sterke vrouwen! ook wij allen moeten gewoon snel moeder worden! het moet moet moet! maar eerst lekker vakantieeeeee voor jou heerlijk! @olakidee ik weet precies hoe je je voelt! ik ervaar het ook zo! al mijn vriendinnen zijn moeder en of zwanger of zwanger van de 2e! pfff zoooo confronterend! ik kan het ook niet veel langer! ik weet ook niet hoer ik het moet doen, en wel op kraamvisite moet... ik trek dat ook niet! blij voor de persoon in kwestie, maar diep van binnen breekt mijn hart! niet van jaloersie maar meer van de confrontatie en de onzekerheid of het me ooit wel gaat lukken meissie hele dikke knuffel voor jou! @ saar hmmm kwaliteit dus ook niet al te best bij je man? de beweeglijkheid is het belangrijkste! dus als dat goed is dan zit je al wel goed! je kunt beter weinig zaad hebben wat goed beweegt dan andersom want uiteindelijk gaat het om de beweeglijke! als je je waardes plaatst kan ik het wel ver ontleden! mag ook in pb als je het liever niet online plaatst! dan kijk is met je mee.... Waarom stappen jij en je man niet over op iui ? als hij al want minder zaad heeft zou je meer kans moeten maken met iui. of zijn jullie nog niet toe aan een volgende stap? je zou het eens kunnen overleggen met je gyn, wie weet ben je dan zo zwanger