Gisterenavond flinke menstuariekrampen gehad en een beetje helderrood bloed. Kon er echt niet van slapen. En nu geen bloed meer en krampen zijn weg. Ik snap echt niks van mijn lichaam...
guus ik denk echt aan n innesteling hoor!!! bij mij was het eenmalig. veel te vroeg voor n innesteling gdus zal nog wel n restje v d operatie geweest zijn..nu nergens last meer van. spannend! duim voor je!
Nou.. Afwachten maar, ik ga er niet op hopen hoor, al te veel hoop elke maand gehad en altijd weer die teleurstelling.. Maar goed, afwachten maar!
Bedankt meiden voor jullie berichtjes, idd het wachten valt niet mee...*zucht* Ik zie trouwens dat het weer lekker druk is op het wachtbankje, gezellig hoor . Guusje, ik denk trouwens ook dat het je innesteling kan zijn, toen ik vorig jaar even zwanger mocht zijn had ik 5 dagen voor nod buikkrampen in bed 's nachts en een beetje misselijk. 6 dagen voor nod had ik gevreeen met mijn man, en daarna kreeg ik ook van die gekke krampjes. Eigenlijk wist ik toen meteen dat er iets aan de hand was. Maar hoop mag je hebben hoor, al weet ik maar al te goed hoe hard de klap komt als het toch weer niet zo is....Ik duim voor je. Trouwens voor alle meiden duim ik weer. All, vandaag niet zo heel spannend allemaal. Ik heb een beetje gevoelige boobies maar dat komt door de pregnyl, romelige/trekkerige buik. Vanavond gaan we lekker uit, dus kan ik mijn gedachten even lekker verzetten. Iedereen een fijne zaterdag toegewens !
Guusje zou inderdaad toch wat zijn als t nu raak mag zijn met zo'n vreemde cyclus!! Maar klinkt inderdaad alsof t een innestelingsbloeding kan zijn. Nu nog maar afwachten. Weegbree ook nog alles goed op de wachtbank? Mama3e ook succes met wachten. Wanneer is jouw nod? Bbibi jij hebt toch gisteren fm gehad? Is je ei gegroeid? Saar is je ongi al doorgezet? Yvet sterkte meid, jij krijgt ook behoorlijk wat voor je kiezen. Knap hoe je hier zo positief in kan blijven! Hopelijk krijg jij ook snel een mooi ei. Merel is er nu al een eitje aan t groeien? Myloon gaat alles nog goed? Krijg je al een beetje kwaaltjes? Ego; ik heb woensdag gesprek gehad met gyn en gezien mijn toenemende klachten en het al 4x mislukken van iui mogen we door naar ivf ! Deze cyclus laatste iui (als mijn ei niet te snel groeit) en daarna eerst aan de pil. Maandag hoor ik meer over wanneer we precies gaan starten. Ik hoop dat ik weer niemand vergeten ben .
@Boboke...tot nu toe geen ei...we hopen op maandag @all meiden succes toegewenst op de wahtbank(en dat de tijd maar snel voorbij mag gaan)
Boboke, te gek! Spannend! Eerst dus nog een laatste kans bij de IUI . Ik zit trouwens niet te wachten op ongi nu, maar aanstaande vrijdag een echo om te kijken of cyste verdwenen is. I hope so!
morning girls... wachtbank = awfull! hier 5 dpo, eigenlijk nog niks... gisteren wel weer een heel minimaal stukje bruin... zo gek. het is net zoals het bruinverlies dat bij mij start op 10 dpo, hele kleine brokjes. nu drie keer gehad. strange! verder voel ik helemaal niks tis nog vroeg, maar heb er een hard hoofd in! wil zo graag dat het een keer raak is zeg.... hoe is het met de andere meiden? morgen weer een echo merel? spannend, hopelijk groeit er iets!!!
Hallo Allemaal, Fijn dat er een aantal dames inmiddels op het wachtbankje zitten! Ik hoop dat jullie snel door kunnen schuiven naar het bankje wat iets beter zit. Het zwangerschapsbankje. Al moet ik zeggen dat ook die soms niet heel comfortabel zit hoor! Ik zit soms nog best in de zenuwen, gaat het deze keer wel allemaal goed? Momenteel ben ik heel erg verkouden, als ik moet hoesten voel ik een steekje in mijn buik. Dit is eigenlijk op gevoelige borsten en een beetje opgezette buik het enige aan kwaaltjes wat ik nu heb. @Mama3e, Voor mijn nod had ik enige sympthomen die in vergelijking waren met de eerste keer. En een heel sterk gevoel dat het ook deze keer wel eens gelukt zou kunnen zijn. Ik had een beetje kramp en weeig gevoel, mijn borsten werden al snel gevoelig maar dit weet ik al snel aan de pregnyl. De vorige keer was dat weeige gevoel de hele tijd, tot aan de miskraam toe. Nu heb ik deze niet meer, sinds maandag denk ik. Fijn dat je weer met Dr M door een deur kan. Ik vind haar ook heel aardig om eerlijk te zijn. Zoals ik al zei, ze hebben me waar het kon natuurlijk wel een beetje gesteund in de moeilijke tijd. De verpleegkundige kan ik niete cht ontcijferen zo... ik weet die namen niet zo heel goed. Hopelijk is de iui heel goed gegaan en ben jij ook zwanger! Ik blijf het grappig vinden dat wij in het zelfde ziekenhuis lopen!!
Hai meiden, Alles goed met iedereen? Net het ziekenhuis gesproken en uitgelegd van het bruine bloed. Ze denkt toch dat dit mijn ongi is dus morgen afspraak in het ziekenhuis om 9.10. Ben erg benieuwd!
mmm strange! ben ook erg benieuwd! hier geen nieuws... geen bruinverlies meer gehad, wel wat wit, maar dat heb ik eigenlijk altijd tweede helft v.d. cyclus. heb er een hard hoofd in eerlijk gezeg...maar je weet het niet! morgen bloedprikken. hopelijk was het een goede eisprong, dan weet ik tenminste dat alles goed gaat... Merel, succes vandaag! Myloon, kan me voorstellen dat je onzeker bent! maar het gaat vast goedkomen! op de echo ga je een mooi knipperend hartje zien! Saar ook nog een paar daagjes wachten, dan duidelijkheid! Hopelijk kun je gauw verder! Mama3e, duimduimduim! Boboke, laatste iui dus! ook spannend!
He meiden, wat een spannend week voor iedereen. Ik hou alles goed in de gaten . Merel, ben benieuwd naar je echo! Hier gaat alles zn gangetje. Ik ben 3 dagen flink ongesteld geweest. Toen een dag ineens helemaal niks (vrijdag), zaterdan t/m nu nog bruine afscheiding. Dus ik ga er vanuit dat het afneemt. Ondertussen neem ik braaf mijn Provera pilletjes t/m as. zondag en dan weer menstruatie afwachten, al hoewel dat weinig zal zijn denk ik, omdat ik nu al leegloop haha. Dus afwachten!