Zoals eerder al gezegd voel je niet schuldig!! in elk geval niet tegenover mij.. weet niet hoe de andere dames zich voelen. Maar ben heel benieuwd hoe het met je gaat! Heb je geen foto van je mooie test?
Ok, thxs dan... Nee ik,heb nog geen foto, werk altijd met mijn iPad haha... Moet weer leren omgaan met mijn laptop haha...nee hoor, ik moet nog een mooie foto maken. Wil misschien morgen of zaterdag nog een keer testen en zal dan proberen hem hier te plaatsen als hij duidelijk genoeg is.
Vanavond hebben we het onze dochter verteld, ze werd gewoon emotioneel en knuffelde me gelijk helemaal. Toen ze naar bed ging, kreeg de baby in de buik ook een kusje. Lief hè. Zij is nu 10 jaar. Van mijn man heb ik een bedel,gekregen voor aan mijn trollbeads armband. Het is een man die achter zijn vrouw zit en zijn armen om haar heen geslagen heeft, samen houden ze een dikke zwangere buik vast. Zo'n lief gebaar van hem... We weten dat er van alles mis kan gaan, alleen voor nu gaan we daar niet vanuit. Het helpt je niets, we genieten van elke dag...
Ahh wat lief van je dochter en je man!!! Inderdaad geniet er lekker van! Hoeveel dagen na je nod zit je nu? Sorry heb het nier bijgehouden
Dinsdag was mijn nod, dus nu 3 dagen na nod. En een obstipatie dat ik heb..... Had ik een week voor nod al. Normaal heb ik een prima stoelgang, maar nu echt....pfffff... Verder voel ik me prima. Heb alleen diabetes en ben nu sinds woensdag weer streng aan het insuline spuiten. Vier tot vijf keer p/dag. En ook nog steeds bloedsuikers prikken. Mijn waardes vliegen nu omhoog onder invloed van het hcg hormoon. Dat is wel ff flink minder moet ik zeggen, maar weet waarvoor ik het doe... Slaap lekker allemaal!
Oh hadassa wat super zech van harte gefeliciteerd op naar een mooie echo ! Voor de andere heel veel succes !!!
@Hadassa: GEFELICITEERD! Wat geweldig. Ik duim voor een mooie echo straks. En wat een onwijs mooie bedel. Ik heb twee bedels van elke miskraam één, ter herinnering. Vind ik ook zo mooi. Maar deze bedel gaat jullie geluk brengen!! @Sween: heb je al nieuws? Wat onwijs balen zeg. @Aylioun: shit zeg dat je ongesteld bent geworden! @Tamara: wat klinkt dit mooi .. Ik hoop het zo voor jullie. Hoe ging de IUI? Hoe weet je dat je al een eisprong hebt gehad? Heb je een ovulatietest gedaan? @Annadre: wat bedoel je met de test meet 50mU? Sorry, dit zegt mij niets. Spannend! @boeff: balen van de cyste. Ik hoop met je mee dat de Provera doet wat ie moet doen. Hier gister weer een FM (dag 11). Links 2 grotere (1 van 13 en 1 van 14) en rechts 1 van 15. Moet morgen weer komen. Net voor mijn vrijgezellendag Gevraagd aan de gyn wanneer hij de IUI verwacht. Hij denkt maandag of dinsdag. En het mooiste van de echo was dat mijn baarmoederslijmvlies 8 mm was. Jeetje, wat was ik blij. Dit heb ik nog nooit eerder gehad. Hopelijk betekent dit iets goeds. Ik heb geen idee of deze grote van de follikels goed is, want dit is onze 1e maand. En is de kans op een meerling hierdoor echt groter? Wie kan me hier iets over vertellen?
Ja, ik zal eens gaan bellen voor een afspraak om een echo te laten maken. Hier mijn test foto... Bekijk bijlage 226009
Hi Ploon, Ja mooi he die bedels... ben er ook erg blij mee. Heb jij ook een trollbeads armband of pandora? KLinkt goed die eitjes van jou, ook je bmm slijmvlies is mooi dik, dat is positief kunnen ze lekker innestelen haha.. hoop het enorm voor je. Maar 3 eitjes, per dag groeien ze gemiddeld 2 mm dus tel maar uit. Voor deze zwangerschap heb ik de pregnyl gespoten toen mijn eitje 17 mm. groot was, dat zal de grootste van jou vandaag ook zijn denk ik. Ben zo benieuwd meid, denk uiterlijk maandag dat je de IUI krijg eerlijk gezegd. De kans op een meerling is zeker aanwezig, maar maak je daar niet te druk over. In de meeste gevallen van zwangerschap met meerdere follikels, is het 1 baby en geen meerling. Probeer in de rust te blijven, het is al spannend genoeg! Geniet van je vrijgezellenfeestje!
Dat is een duidelijke test! Ik hoop eigenlijk diep van binnen wel op een meerling Ben 37 en het is ons eerste kindje vandaar. Ik heb geen idee met deze drie eitjes wat ik kan verwachten. Bij mij hadden ze het trouwens over 19 mm..... ???? Ik hoop het morgen te horen.
Ja dat kan ik me indenken meid. Nou, dan gaan we voor een gezonde meerling ok! Hoop het enorm voor je!
Hee meiden!!!!!!!! IK BEN BLIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ... De aanhouder wint, ik ben vanmorgen terug geweest en ze hebben nog een keer gekeken!! je ja je raad het al, de kleinere eitjes zijn niet doorgegroeid of misschien wel gekrompen, doordat ik vanaf dinsdag al niet meer mocht spuiten!! rechts zat er een van 19 mm en links een van 17. mm.. De rest is kleiner dan 15 mm dus ik MAG de pregnyl gaan zetten vanmiddag!!!!!!! yoehoeeeee als ik dus niet had gebeld gisteren, was ik dit mis gelopen, dus meiden, geloof in jezelf en je eigen lichaam en luister niet te BRAAF naar de artsen, want zo zie je maar die weten ook niet altijd het beste, je weet zelf wel of je lichaam gaat reageren ik hoopte hierop, nee had ik sowieso en ja kon ik krijgen en ja je ziet het! het is goed!! ik mag hem zo ongeveer 1 uur zetten, want dan moeten we morgen avond rond 21.00 uur sexen, nou wel mooie tijd toch...... ik ga misschien even langs de apotheek, want mocht hem zelf zetten maar weet niet of ik dat durf... Sorry voor het echo berichtje, maar moet snel weer aan het werk, beetje druk hier, en zit in spanning! jullie horen mij weer en willen jullie aub mee duimen?? tnxx lieve meiden!!
Sween, wat een heerlijk nieuws zeg! Kan me je blijdschap helemaal indenken... zoooo spannend nu! Ik zou het trouwens niet bij 1 keer klussen laten, maar zeker vanavond al beginnen met klussen en dan zo vaak mogelijk. Dat zegt mijn gyn. ook altijd... Succes meid en k hoop enorm voor je dat het raak mag zijn deze ronde... zo spannend...!!!
Hadassa, het is een pracht-test! Gefeliciteerd! Ploon dat is goed nieuws, spannend!! Dat 50 mU betekent de hoeveelheid hcg wat er minimaal moet zijn om de test positief te laten zijn. Komt overeen met ongeveer je NOD, dus niet ervoor. Dat houdt dus in dat als ik een test doe die 25mU meet, die misschien wel een licht streepje geeft, mijn NOD is zaterdag/zondag nacht. De grootte 19mm staat eigenlijk voor de folikel, het eitje zit erin en is miniscuul. Dus als je folikel (vochtblaasje) lek gaat en het eitje komt eruit, dan heb je een eisprong. Sween4, valt dat ff mee!! Goed zeg, t is wel heel fijn dat de ronde niet voor niks is geweest. Suc6!!
Wat een mooie test Hadassa!! Geweldig!! En wat fijn dat de ronde niet voor niks is sween! succes Ik sluit me weer aan bij het wachtbankje.. vanmorgen iui gehad. Mijn man had 14miljoen goede zaadcellen (vorige iui waren dat er maar 1,4miljoen. ) En nu ook 3 eitjes (4e al gesprongen) Heb nu in elk geval een beter gevoel dan vorige maand.. maarja dat zegt helaas niet alles. Ze konden het zien doordat er vocht achter mijn baarmoeder zat.. in combinatie met de druk op mijn buik die ik voelde verwachten ze dat er al 1 gesprongen is.
@ Hadassa super gefeliciteerd, geniet ervan!! @Sween: wow wat fijn dat deze ronde niet voor niks is. En idd een goede les, luister naar je lichaam! @ allen op het wachtbankje: succes en veel geduld weer op het bankje dames!! sorry dat jullie even weinig van me horen, ben beetje obsessief bezig met werk zoeken en tvalt zo tegen. De banen die ik zie vragen allemaal een aantal maanden aan begin geen vakantie opname. Wat dus eigenlijk ook betekend dat ik de behandelingen tijdelijk stop zou moeten zetten. En dat wil ik helemaal niet maar heb geen keus als ik zo kijk. Maargoed, voor alsnog heb ik nog niets... Als jullie een vacature zien voor administratief medewerkster en/of telefoniste in Rotterdam of omgeving hoor ik het graag. Ben ZO gespannen, bang dat ik geen werk vind, bang dat ik behandeling stop moet zetten, bang dat ik geen kindje zal krijgen. Pff ff beetje veel. Ik lees wel alles hoor maar ff iets minder aanwezig dus.. liefs voor allemaal
OW wat vervelend Aylioun!! ik zal voor je opletten!! Hopelijk vind je snel wat!! (ik werk niet dus genoeg tijd om te kijken of ik wat tegenkom voor je)