vergoeding hormonen

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by maamaa, Nov 13, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maamaa

    maamaa Actief lid

    Aug 22, 2005
    305
    0
    0
    Ik heb gezocht op het forum maar kon geen topic erover vinden vandaar nu mijn vraag:

    Worden hormonen vergoed door jullie ziektenkostenverzekering?
    Gonal F, Clomid, Profasi of Pregnyl ?


    Ik weet nog niet precies welke hormonen ik krijg, maar krijg ik waarsch. morgen te horen.

    Groetjes Maamaa(verzekerd bij IZA)
     
  2. ilooonaa

    ilooonaa Lid

    Nov 12, 2006
    13
    0
    0
    komt nog weer
    hoogeveen
    hoihoi
    Ik krijg straks clomid en daar moet ik een aanvraagformulier hebben van de gynecoloog een iui aanvraag, omdat het voor mij nog niet voor ifv behandelingen zijn maar gewoon om een eisprong te ondersteunen.

    voor mij word het wel vergoed.
    veel liefs ilona
     
  3. Marjo83

    Marjo83 Fanatiek lid

    May 24, 2006
    1,286
    0
    0
    Secretaresse
    Ergens in Drenthe..
    Hoi hoi,

    Ik ben ook verzekerd bij IZA. Heb tot nu toe alles vergoed gekregen, Clomid, Pregnyl en Puregon.. Wel moest ik voor de Puregon een nieuwe machtiging aanvragen en heb eerst 600 euro moeten voorschieten, maar na 4 weken terug ontvangen!

    greetz
    Marjo
     
  4. maamaa

    maamaa Actief lid

    Aug 22, 2005
    305
    0
    0
    dank je wel voor jullie antwoord.

    @Marjo; stelt me al iets gerust dat de IZA het vergoed.Ze waren er zelf niet echt duidelijk in. Vind dat er over grote bedragen gepraat word voor die hormonen.

    groetjes!
     
  5. Marjo83

    Marjo83 Fanatiek lid

    May 24, 2006
    1,286
    0
    0
    Secretaresse
    Ergens in Drenthe..
    Ik heb er ook verscheidene telefoontjes aan moeten wagen hoor. Kreeg ook niet gelijk duidelijkheid. Mijn gyn heeft een hele heldere aanvraag voor een machtiging ingevuld, precies gespecificeerd waarom ik moest overgaan op Puregon en toen heb ik uiteindelijk de goedkeuring ontvangen. Tip van mij voor jou ;) is dat ook aan je gyn te vragen, is voor hem een kleine moeite en het kan jou een hoop schelen!

    Good luck!
     
  6. Marjo83

    Marjo83 Fanatiek lid

    May 24, 2006
    1,286
    0
    0
    Secretaresse
    Ergens in Drenthe..
    O ja nog even over die grote bedragen, de zgn. 'spuithormonen' zijn echt asociaal duur. Is echt niet op te brengen als je dat zelf moet betalen.
    Ik denk dat jij eerst met Clomid gaat beginnen en dat is qua prijs nog goed te doen hoor als je het zelf zou moeten betalen (waar ik niet van uitga!).. Vlgs mij is een doosje Clomid nog geen 15 euro..
     
  7. Mamamarin

    Mamamarin VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,590
    0
    0
    Het is ook afhankelijk van de behandeling die je krijgt. IUI zit bij mij in de basisverzekering en wordt dus voledig vergoed.
    Je krijgt echter dezelfde hormonen bij IVF en daar zit de 1e poging niet van in de basisverzekering maar in de aanvullende module (tot 1 januari). Ze kunnen dus in eerste instantie moeilijk gaan doen voor de vergoeding, maar daar weten ze i het ziekenhuis ook wel raad mee.
     
  8. minou

    minou Fanatiek lid

    Aug 30, 2006
    1,490
    0
    0
    Hai,

    Ik krijg de Clomid en pregnyl niet vergoed door de Friesland.
    Ook met machtiging geprobeerd maar word niet vergoed...
    Gelukkig niet zo duur ,24 euro per keer.
    Met IVF vergoeden ze de medicijnen wel.
     
  9. Niet meer actief

    ik gebruik straks lucrin,gonalf,pregnyl,progestan
    en dat krijg ik allemaal vergoed door de cz
     
  10. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Hoi,
    Ik krijg alles vergoed.
    Gonal-F, Pregnyl en Cetrotide.
    De hormonen die ik straks eventueel krijg krijg ik ook volledig vergoed! (Decapeptyl...etc)
    (bij GroeneLand verzekerd).
     
  11. lydia31

    lydia31 Fanatiek lid

    Oct 7, 2006
    3,177
    0
    0
    mijn gyn heeft tot zover ik weet hellemaal geen macheging hoeven aanvragen, ik heb geen papieren gezien in ieder geval. bij mij wordt alles vergoed. gelukkig maar.
     
  12. Aldonza

    Aldonza Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    2,330
    0
    0
    Noord-Brabant
    Bij mij is het dus zo dat meds voor IVF allemaal vergoedt worden, maar meds bij IUI niet allemaal. Eerst zei met telefonisch dat niets vergoed werd, maar had toch opgestuurd en kreeg de clomid en pregnyl volledig vergoed en menopur gedeeltelijk. Ben aanvullend verzekerd bij IZA.
    Heb overigens al wel machtigingsbrief van ziekenhuis ontvangen voor meds voor IVF, mocht ik eind volgende week ongesteld worden stuur ik deze gelijk op.
    Lydia ik zou toch even navragen aan de verzekering of je evt voor IVF geen machtiging hoeft te hebben. Zou hem anders toch vast vragen aan je arts..dan heb je hem maar vast. Hoop natuurlijk ook dat je hem mag verscheuren omdat je het niet meer nodig hebt.
     
  13. lydia31

    lydia31 Fanatiek lid

    Oct 7, 2006
    3,177
    0
    0
    zal het doen als ik toch in het zkh ben voor een echo
     

Share This Page