Onze dochter van 3.5 jaar stinkt denk ik al ruim een jaar gigantisch uit haar mond. Het is de hele dag door, in de ochtend het ergste zelfs zo erg dat ik er bijna van over me nek gaat. Ze poetst haar tanden en tong goed, drinkt super veel op een dag. Nu gaat ze straks naar de basisschool en ik ben eigenlijk een beetje bang voor pesters straks. Al zal dat in groep 1 niet zo erg zijn maar later wel. Wat zullen jullie doen? Ermee naar de huisarts of niet?
ja ik zou er wel mee naar de huisarts gaan... idd voor het pesten wat je zegt.. misschien nog niet door haar klasgenootjes.. maar ze komt misschien wel in contact met oudere kindjes die misschien wel al pesten...
Laat haar na kijken op de amandelen en neusamandel. Misschien heeft ze wel last van ontstoken amandelen??
Al een jaar?? Wat zegt de tandarts er van? Ik was al lang naar de huisarts gegaan eigenlijk, uit je mond ruiken en zo erg dat jij er zowat van over je nek gaat is natuurlijk niet goed, wie weet loopt ze al een jaar met een vieze smaak in haar mond en drinkt ze daarom veel? Snel naar de huisarts!
Veel drinken doet ze al vanaf haar gbeoorte. Maar ga zo gelijk bellen voor afspraak, het is nu sinds een week dat het echt exteem is qua lucht. Verder klaagt ze echt nergens over maar maak toch een afspraak.
mijn dochter stinkt ook wel eens een beetje uit haar mond... ook al poets ik haar tanden heel grondig... het was hier eerder altijd als er een kies doorkwam en nu ze alles heeft qua gebit is ze meestal verkouden als het zo is. Maar het is niet zo erg dat ik ervan over me nek ga, dus zou het toch ff na laten kijken!
Ik zou haar eens laten nakijken door een arts, het kan best zijn dat haar amandelen ontstoken zijn. Ook al heeft ze geen klachten.
Jeetje, arm kind, best naar dat ze daar al een jaar mee loopt?! Ze moet toch wel eens gemerkt hebben dat mensen om haar heen soms een beetje terugdeinzen als het zo erg is als jij schrijft Ik zou ook de tandarts actief om advies vragen hoor, ook al "zegt hij er niets van". Klinkt ieg alsof je nergens naar gevraagd hebt? Maar misschien begrijp ik je verkeerd hoor. Tandarts heeft haar gebitje dus wel al eens goed kunnen bekijken? En idd de huisarts en als die er niets van kan maken vraag een doorverwijzing naar de kno-arts. Neusamandel kun je overigens niet "bekijken", het is de verzameling aan klachten die leiden tot een diagnose ontstoken wel of niet. Ons meisje had idd een chronisch ontstoken neusamandel, die is eruit, maar ze rook echt niet vies, ze had wel altijd 's ochtends een beetje een zoetig luchtje om haar heen hangen, en dat is verdwenen na het eruit halen van de neusamandel.
Tandarts heb ik half jaar terug na gevraagd van ze ruikt uit haar mond (nogmaals toen was het niet zo erg als nu) en heeft gekeken maar toen was het allemaal goed. Mooi schoon gezond gebit enz. Waarom ik me nu meer zorgen maakt omdat het nu erger is dan normaal. Ze ruikt wel al een jaar maar niet zo extreem als nu. En heb het toen bij het consultatieburo nagevraagd en zeiden ze dat ik er niks aan hoefde te doen omdat ze verder geen klachten heeft van keelpijn, koorts enz. En daarom besloten er toen niks mee te doen. Heb net gebeld voor afspraak maar geen erg in dat het telefonisch spreekuur was dus geen afspraak kunnen maken. Natuurlijk gelijk nagevraagd en huisarts dacht vrij nuchter ook net als consultatieburo van ze heeft geen verdere klachten dus een keertje langskomen kan geen kwaad. Maar zal geen spoed hebben! Maar ik ga wel een afspraak maken op korte termijn. Als telefonisch spreekuur voorbij is ga ik gelijk bellen voor een afspraak deze week nog. PS zie nu staan dat ik erin heb gezet jaar gigantisch... maar ze ruikt wel al een jaar maar niet zo extreem als dit weekend en vanmorgen.
Hier een dochter van 4.5 jaar die ook giga uit haar mondje stinkt. Ben er al mee naar de ha geweest en kreeg toen voor haar keelamandelen een ab mee en nu die voorbij is , is de stank ook wee terug Vorige week zat ik weer bij de ha voor haar oorontsteking en we hebben nu een afspraak bij de kno arts om haar oren en amandelen want die zijn continu rood en opezet. ik vrees wel een beetje dat ze straks waarschijnlijk eruit gaan maar voor Nikita wel t beste want die is elke 2 weken wel verkouden en last vanhaar keeltje Ik zou dus als ik jou was een verwijzing vragen naar een kno arts om verder te kijken want anders blijf je bezig