dit moeten we toch niet willen mensen denk na: eerst ons lekker maken dat de premie minder wordt dat het makkelijker is en dan langzaam aan elk jaar de premie weer iets duurder maken zodat het ons uiteindelijk toch meer geld kost!!!Ja het lijkt mooier maar kijk eens verder dan je neus
Ik ben het met Diana eens. De premie gaat al ieder jaar omhoog + de eigen risico ook. Op 1 jaar tijd al 5 euro verhoogd ben benieuwd volgend jaar Ik vraag mij dan af of ze de premie op de basisverzekering ook ieder jaar dan veranderen a.d.h. van de verhogingen op de basisverzekering? Ik weet niet iets klopt er niet. De verzekeringsmaatschappijen zullen er sterk op achteruit gaan als ze premie moeten geven. Waar komt dat geld dan vandaan? zij willen natuurlijk niet veel verlies maken Ik vind het goed dat ze inkomensafhankelijk willen doen en die rompslomp eromheen is ook wel fijn maar toch denk ik dat wij er uiteindelijk allemaal op achteruit zullen gaan net als met de gulden naar euro's
er word altijd van alles gezegd en beloofd. dat het dan in de toekomst beter is voor de burger nou die medicijnen die goedkoper moesten, de goedkopere variant, uiteindelijk maakt het geen bal uit de premies gaan toch omhoog en iedere verandering die ze door willen voeren gaat uiteindelijk meer geld kosten door alle administratieve rompslomp eromheen en wat gebeurd er dan, de premie gaat weer omhoog en de zorg word steeds meer uitgedund, en bijdragen worden steeds hoger bij ieder recept wat ik haal kan ik tegenwoordig de portemonnee trekken
Wat ze zouden moeten doen is de toeslag die personen nu zelf ontvangen, gelijk verrekenen met de verzekeringspremie. Het aantal verzekerden die hun verzekeringspremies niet meer betalen loopt steeds meer op. Dit brengt ook veel kosten mee voor de verzekeraars die premiebetaler die wel altijd netjes betaalt ook weer op het bordje krijgt. Dat de premies van de zorgverzekeringen blijven stijgen verbaast me niets meer. Ik heb een aantal jaren geleden zelf in de (bejaarden) zorg gewerkt en er werd steeds meer bezuinigd maar als ik de bedragen zie die worden uitgegeven door specialisten en ziekenhuizen aan alleen al IT projecten en die dan uiteindelijk niet doorgaan. Nou, daar zakte m'n broek vanaf. Niet normaal gewoon. Daar moet zeker wat aangedaan worden.
Van een kale kip kan je idd niet plukken...maar weet je van de nu nog hogere inkomens straks ook niet meer en geloof me dan hebben we een probleem hier in Nederland.
Weet je wat het ergste is, als je op het goedkoopste medicijn in een bepaalde medicijngroep reageerd met een levensbedreigend probleem, krijg je nieteens het vervangende medicijn vergoed. Wij betalen ons scheel aan de premies voor de verzekering (ook nog de dure aanvullende) en de medicijnen van mijn dochter worden niet vergoed, omdat ze maar het medicijn moet gaan gebruiken waarvan ze hartproblemen krijgt in die mate dat het levensbedreigend is!
Nog effe en dan zijn we allemaal kale kippen en valt er nergens meer wat te plukken. Ik heb vandaag met de cz gebeld en ik word er gewoon moedeloos van hoeveel het allemaal kost. Alleen aan cz en essent zijn we al 400 euro kwijt. Das de helft van mijn loon. Ik vind het belachelijk en omdat mijn vriend iets meer verdient krijgen we nergens wat van. Terwijl onze kosten in verhouding net zoveel zijn als die van iemand in de bijstand. Inkomensafhangelijk als ze dat roepen gaan de mensen met een modaal inkomen er gewoon op achteruit hoor.