QR code nodig voor zwemles?

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Magnolia29, 2 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Dan iets makkelijks aantrekken zoals zo’n onsie ( niet mooi wel lekker effectief )
     
    Athina vindt dit leuk.
  2. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Tuurlijk gebeurd er meestal niks, maar we leren ze dat, nu is er Corona en ‘moeten we’ ineens terug komen van die regels?
     
    SAARC vindt dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    weet je, wat is een ramp? Wat is het ergste dat er daardoor kan gebeuren? Half nat in zijn kleding na het zwemmen? Daarna warme jas erover, muts, sjaal en snel naar huis en thuis nog een keer goed afdrogen en een lekker warm pyjamaatje aan. Voor zwemles zou ik dat wel over hebben gezien dat gewoon veiligheid is in een land als Nederland.
     
    Loveloes en Athina vinden dit leuk.
  4. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Toevallig komt dat omdat ik van de week zag dat je voor vervalsing van QR code een gevangenis straf kan krijgen van 4!!!! Jaar….

    Een zedenlinquent krijgt een taakstraf….

    schiet mij maar lek
     
    Kindje3, SAARC, Axia en 3 anderen vinden dit leuk.
  5. Merlino

    Merlino Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.285
    3.965
    113
    Vrouw
    Ja, heel vervelend. Maar het is niet anders toch? Gewoon heel goed en vaak oefenen.

    Het is echt heel stom dat het moet. Maar ja, het is nu niet anders. Ik hoop dat je iets kunt vinden wat bij jullie past en goed voelt.
     
    Biny vindt dit leuk.
  6. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ik sta daar dus ook als een……. (Vul maar in) en neem hem ook snel mee…. Neemt niet weg dat ik het absoluut niet normaal vind
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  7. Merlino

    Merlino Fanatiek lid

    21 sep 2021
    2.285
    3.965
    113
    Vrouw
    O zo, whaha…nu snap ik je pas, sorry. Ja dat is ook absurd.
     
    SAARC, Saartje33 en Biny vinden dit leuk.
  8. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Sorry?? Nou mijn kaak hangt op de grond. Niet.normaal.
     
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    waarom gelijk zo neerbuigend en veroordelend over zo iemand praten. Misschien was die vrouw ontzettend gefrustreerd en kwam het er net daar op zwemles eruit. Dat is ook maar een mens kan gebeuren. Moet niet elke zwemles zo zijn maar iedereen verliest zijn kalmte wel eens hoor.
     
    Kindje3, SAARC, Biny en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  10. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Misschien had ik wat duidelijker moeten zijn ;)

    ik heb 1 vriendin bij zwemles, ken ik al 15 jaar, die vertrouw ik en kan best een oogje in het zeil houden…

    maar die zie ik alleen als ik haar toevallig tegenkom


    Ik vind het gewoon triest dat het allemaal zo moet gaan… en dit is voor het eerst, ik word er gewoon een beetje verdrietig van
     
    Kindje3, Loveloes en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  11. maliro

    maliro Niet meer actief

    Hier heeft het zwembad de regels weer veranderd. Zonder qr-code kom je het gebouw niet in. Mijn zoon (autisme en angstig) had al verklaard dat hij niet gaat zwemmen als ik er niet bij ben, dochter (ook ass) vindt het spannend.
    Maar met deze nieuwe verandering krijg ik mijn zoon dat gebouw niet in. Heb de therapeut gevraagd of hij ze bij de deur komt halen en naderhand afleveren, maar dan nog gaat het dramatisch worden. Ben echt wel even verdrietig nu
     
    Loveloes en Biny vinden dit leuk.
  12. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Nee hoor. Ik vind dat echt niet oké. Dan maar lekker neerbuigend. Het IS neerbuigend als je zo tegen iemand schreeuwt. Iedereen is gefrustreerd maar dat geeft je nog niet het recht je zo te uiten tegen iemand. Tegen iemand die het verdiend is het wat anders. Maar niet tegen een medewerker die ook maar haar werk doet. Slecht voorbeeld vind ik dat. Als je je gefrustreerd voelt loop je lekker naar buiten en schreeuw je daar maar een keertje, een ieder levert zijn of haar eigen gevecht in het leven. Geeft je 0 recht je zo te gedragen. :thumup:
     
    chrystel73, Suzy85, Sado en 3 anderen vinden dit leuk.
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    dat ben ik volkomen met je eens. Dat hele qr gebeuren voor zwemles is gewoon ronduit kut. Jij hebt er Totaal geen boodschap aan maar als ik dit allemaal lees ben in zo blij dat dochter haar a,b en C heeft en ik niet meer dat zwembad in hoef waar ik andere gefrustreerde mensen tegen kom. Ik heb een qr code maar snap de frustratie van de mensen die hem niet hebben en waar de kinderen op worden afgerekend.
     
    Kindje3 vindt dit leuk.
  14. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Vreselijk… ik hoop dat het een beetje te doen is
     
  15. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ja zoontje heeft nog een laaaaaange weg te gaan…
    Ik hoef daar niet binnen te zitten oid… ik ga lekker boodschapjes doen, nog ff in de auto zitten…

    maar laat me gewoon even helpen met afdrogen…. Het liefst ook uitkleden maar goed dat neem ik dan maar voor lief….

    als ik hem afdroog dan ben ik binnen 3 minuten weg en dan neem ik zelfs het mondkapje voor lief( waar ik een vrijstelling voor heb)
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    wauw wat een inlevingsvermogen heb je zeg, dan ben ik toch liever het voorbeeld voor mijn kind die af en toe haar kalmte verliest maar wel inlevingsvermogen heeft in een ander dan degene die zich keurig naar wens van een ander gedraagt en mensen die daarvan afwijken veroordeeld. :thumup:
     
    Roosje35, Biny en tuc vinden dit leuk.
  17. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Er werd mij zelfs gevraagd, ondanks die vrijstelling, of ik apart in een hokje wou gaan zitten omdat andere ouders een probleem maken van het mondkapje omdat ik die niet op heb….
    (Omdat hun ook geen mondkapje willen)

    Sorry…. De kinderen kletsen na zwemles allemaal met elkaar… dus heb geweigerd


    Edit: dit is 3 kwart jaar geleden ongeveer
     
  18. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Het had gewoon prima gekund zoals ik het begin. Kind mee naar binnen, omkleden, parkeren en weer gaan en bij ophalen net zo.

    Prima hoor! Ik heb volgens mij iets meer inlevingsvermogen als jij denk ik dan want ik leef me tenminste in in de mensen die daar ook maar hun werk staan te doen en reageer me niet af op de verkeerde. Over inlevingsvermogen gesproken. Niets geef je het recht een ander zo te behandelen. Maar goed. Dat is tegenwoordig hoe iedereen denkt. Ik, ik, ik. Ik heb het moeilijk en mag dat af reageren. Ipv. Wij doen dit samen en niemand vind dit fijn en leuk. Maar hé. Gelukkig kun je op basis van deze ene post beoordelen dat ik geen inlevingsvermogen heb, in mijn omgeving zeggen ze gelukkig anders. En ja.. ook ik ben we eens gefrustreerd. En sta dan regelmatig een potje te vloeken en te schelden. Tegen de muur. Of mijn vriend ( dat dan weer we, zo eerlijk ben ik ;) ) maar niet tegen een medewerker die waarschijnlijk met lood in haar schoenen naar haar werk gaat omdat ze al de 10e gefrustreerde moeder waarvoor het net even teveel werd op haar bordje krijgt.

    Maar ik ga hier verder niet over in discussie. Wij denken hier totaal anders over en dat vind ik bloedirritant ( ik ga er niet om liegen :D ) maar hé, we doen er niets aan dus hoeven er ook niet gefrustreerd om te raken :):thumup:
     
    Suzy85, Nougat, Hellen36 en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    @Malbec

    (het is niet helemaal goed gegaan)
     
  20. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Wij gaan echt super goed man met quoten :roflmao::roflmao::roflmao:

    Hopelijk gaat het nog aangepast worden! Maar ik heb er een hard hoofd in eerlijk gezegd. Ik vind het zo typisch dat er zoveel verschillende regels zijn in de zwembaden.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina