Ik heb zo wel bij mijn dochter (2008) als bij mijn zoontje (2012) tuitbekers in de zwangerschapsdozen of babydozen gekregen. Laat dit nou de enige bekers zijn waar mijn zoontje uit wil drinken. Die uit 2008 zijn een beetje vergaan en die van 2012 zijn te weinig (2). Wie weet welke ik bedoel, waar ik ze kan halen of iemand die ze nog heeft liggen en er niks mee doet?
Ik heb tuitbekers uit de babydump doos gekregen.. Maar dat is een set van drie. Als het die zijn, mag je best een set hebben, maar door de brievenbus gaat niet passen. Wellicht is het handiger om dan gewoon nogmaals zo'n doos op te halen bij de babydump .
Ik denk dat je de bekers bedoelt uit de doos van Babydump? Waarschijnlijk zijn die nog wel bij Babydump te koop. Ik kan even kijken of ik ze nog heb, maar ik denk ik ze al heb weggedaan (wij gebruiken namelijk geen tuitbekers). Maar aangezien ze niet door de brievenbus passen, is het wellicht handiger om zelf bij de Babydump een nieuwe set op te halen?
Haha ik zie het. Babydump zou goed kunnen idd. Ga gelijk kijken. Bedankt voor het meedenken en aanbieden
Volgens mij was dat z'n soort beker toch??Alleen dan zonder print.. Deze zijn van nuby m aar die lijken er wel op..
Die doos kun je nog eens aanvragen.. Daar zitten ze denk ik nog wel in. Ik heb twee dozen gehad, eentje zelf gehad en een bij cadeaubonnen gekregen. Dus zo zuinig zullen ze niet op de dozen zijn.
Jawel.. Ik word nog steeds dood gegooid met de uitnodigingen om zo'n doos aan te vragen.. Hun kunnen niet scannen of en hoe lang je zwanger bent.. Je zou ook kunnen mailen of je zo'n setje kunt krijgen. Babydump is vaak best klantvriendelijk dus wie weet.
Als je in de buurt van Rotterdam woont mag je er een komen halen, heb nog een groene uit de babydumpdoos en is nog nieuw!
Ik heb er ook nog 4 van de Babydump, nieuw, nooit gebruikt. 2 uit de doos van onze dochter (2009) en 2 van dit jaar. Waar woon je? Je mag ze zo hebben.