Mijn oudste kinderen zijn al wat ouder en dus zijn er vast weer een heleboel nieuwe producten bij gekomen Ik zoek een fijne, warme inwikkeldeken / wrapper voor in een maxi cosi, dus waar de gordeltjes doorheen kunnen. Die gebruiken we dan in de winter in plaats van een jasje (want een jas vind ik zo'n gepruts met zo'n kleintje). Welke is aan te bevelen?
Voor in de winter hadden wij ook gewoon de maxi-cosi voetenzak. Heerlijk ding en inderdaad heb je dan geen jasje meer nodig. Ik heb die zak naar volle tevredenheid voor beide kids gebruikt. In de zomer had ik er een wikkeldoek van snoozebaby inzitten. Ook heel fijn, maar die is absoluut niet warm genoeg voor de winter.
ik heb een draagzak van lodger die ook in de mc kan. die vind ik zelf heel fijn en voor de winter ook zeker dik genoeg
Ik had ook de mc voetenzak. Toen die te warm werd (januaribaby) ben ik overgestapt naar een wikkeldeken van de hema. Die heeft ook gaten voor de mc. Niet duur en voldeed prima voor die korte periode. Ik ben blij dat ik er niet te veel geld aan uit heb gegeven. Een jasje heb ik ook nooit gebruikt. Dunne vestjes en verder lekker inpakken met een voetenzak / wikkeldeken.
Wij hebben een wikkeldoek van de Prenatal en een los super zacht en warm dekentje die we ook voor de wagen kunnen gebruiken. Of het fijn is, dat weet ik nog niet 😃
Wij hebben eentje van de prenatal. Een maxicosi is toch voor in de auto dus een voetenzak oid lijkt me overbodig
Ik heb de voetenzak can maxi cosi, de wrapper met voetjes van snoozebaby en de wrapper van koeka. Van snoozebaby vond ik super fijn voor als ze net geboren zijn tot drie maanden.toen paste de koeka niet, veel te ruim.daarna wordt koeka weer fijner vind ik.
Zowel de zak met teddy voor in de maxicosi als de dunne wikkeldoeken van Koeka bedoel ik, zijn allebei erg fijn en blijven ook mooi!
Deze van Jollein! Ik vond 'm best prijzig (hoewel het vergeleken met andere merken die hier genoemd worden nog behoorlijk meevalt ), maar wat hebben we veel aan dat ding gehad! Wat mij betreft echt een must-have! Jollein Wikkeldeken Hart Roze/Antraciet | Wikkeldekens | Baby-Dump
Wij hadden die van snoozebaby, en van lodger een wrapper (newborn). Beiden veel gebruikt (voor een winterbaby). Die wrapper van Lodger heeft overigens geen gaten voor de maxicosi, de snoozebaby wrapper wel.