In 2008 heb ik een pluche pluto meegenomen van disney land paris. Nu is dit de lievelings knuffel van onze zoon en graag had ik er nog een reserve gehad. Dus als iemand tegen vergoeding een nieuwe pluto mee wil brengen zou ik dat heel fijn vinden. stuur me dan maar een pb dan stuur ik de foto's van pluto door. Alvast bedankt.
Ze hebben bij disney tegenwoordig ook een verzend service nog niet zo bekend . Maar als je mailt met foto plus omschrijving zoals grote van het product of eancode naar dlp.mail.order@disney.com dan sturen zij je het product toe. Volgens mij is betalen per credit card of overschrijving mogelijk, verzendkosten zitten rond de 8 euro, tenminste tijdje terug, misschien is dat nog een poging waard.
o die pluto (langharige?) is mijn zoontjes lievelings pluto. we hebben nu al een reserve exemplaar, maar helaas is deze pluto al zo verknuffeld dat je de nieuwe niet eens herkend in het begin zo pluizig is hij daar hihi. ik ga pas in januari dus dat schiet niet op