Goedeavond dames, Intussen heb ik al 2 keer om jullie hulp gevraagd en hierdoor steeds een stapje dichterbij de naam gekomen Heb vriendlief nog niet helemaal kunnen overtuigen van de naam noé, maar hij wil hem wel overwegen. Dus zijn we nu eigenlijk tot de volgende 2 namen gekomen: - dani noé (zijn favoriet en ik vind hem ook erg leuk, maar dan word de roepnaam dus dani en niet noé, wat ik jammer vind, maar de andere volgorde noé dani vind ik idd ook minder lekker klinken) - noéva esmee (al twijfel ik of ik dan noéva niet teveel geknutseld vind) So close, and yet so far.... Dus meiden vraag ik nogmaals jullie hulp.... Wat vinden jullie leuker, of juist helemaal niet leuk en dus andere suggesties? Wederom thanx!!
Dat zou kunnen, alleen is mijn ervaring dat dat vaak verwarrend kan werken bij aanmeldingen enzo, waardoor je dan elke keer moet herhalen dat je noé heet en niet dani...
Ik zou niet gaan voor dani noe omdat nie helemaal wegvalt en ze danbgwwoon dani heet. Ik vind noe dani wel klinken en zou daar dan voor gaan Van jouw 2 keuzes zou ik gaan voor noeva esmee. Esmee vind ik ook ern leuke gaan. Noeva klinkt best goed.
Noe vind ik een mooie naam en Noeva zoals je zegt eigenlijk wel erg geknutseld. Je tweede naam vind ik erg mooi ' Esmee '. Dani doet me een beetje denken aan Danni Lowinski Is Nova niet wat ipv. Noeva? of ik zou Eva doen haal je gewoon ffies de No eraf ghihi
Dani Noe, en dan gewoon Noe als roepnaam nemen. Ik heb nog nooit gehoord of meegemaakt dat dit verwarring veroorzaakt. Hier ook bij 2 kinderen de roepnaam als tweede naam, of helemaal een andere roepnaam dan de doopnamen.
Dani Noe uit deze keuzes Kunnen jullie nog even denken of het Dani of Noe wordt. Mijn man heeft overigens ook zijn 2e naam als roepnaam en heeft nog nooit tot verwarring geleid hoor.
Ik vind noe een mooie naam, Noeva wat minder. Wat vinden jullie van de naam Noemi? Vind ik ook heel mooi!
Er zijn toch ook kinderen die christaan laurens wouter jansen heten en we boemen hem Tim. Eff een voorbeeld. Ik vind noe heel mooi. Dani vind ik ook meer voor een jongen
Dani vind ik jongensachtig, Noéva of Noëva, mooi! Esmee ook leuk ..ik ga voor optie 2 succes met de keuze Of...Noé Esmee
Noéva vind ik best leuk. Dani vind ik meer een bewoner van de Baliemvallei. Wamena Indonesia - Men from Dani tribe... - GLOBOsapiens
Noé vind ik mooi, Eva ook, en Nova kan er mee door. Noéva vind ik te geknutseld. Als het om deze twee opties gaat, zou ik dus voor Dani Noé kiezen. Eventueel neem je dan alsnog Noé als roepnaam, dat kan best.