Om me heen hebben de vriendinnen die al een baby'tje hebben of nu zwanger zijn alleen met andere kraamhulpen ervaring. Vooral Icare. Ik heb via mijn verzekering dus deze kraamhulp aangewezen gekregen (van Samenzorg). Nu ben ik heel benieuwd of iemand ervaring heeft met deze kraamhulp. Hoe verliep de intake? En de hulp zelf? Ik ben heel benieuwd. Dan weet ik een beetje wat me te wachten kan staan.
ik heb bij mijn zoontje iemand gehad van samenzorg, was een leuke en heldere intake bij mij thuis en ook alles in goed overleg, het was een leuke kraamhulp en een leuke kraamtijd dankzij haar, ik ben zeer tevreden en ga ook ditkeer weer bij samenzorg kraamzorg regelen (ben je vz bij de Friesland?)
Hier hetzelfde! Kan doen en laten wat ik wil en niks wordt me opgelegd en verplicht dingen te doen, zoals slapen tussen de middag. Heb een leuke jonge meid over de vloer...erg gezellig!
was bij mij ook top met samenzorg, ik heb met mijn eerste een andere kraamzorg gehad en daar was ik niet tevreden over, die vertelde mij steeds hoe of wat ik moest doen en wat ik allemaal aan moest schaffen, ik ben bij de tweede dus naar samenzorg gegaan en die krijgt bij mij ook bij de derde weer een belletje
nee ik ben verzekerd via zilveren kruis achmea. Dit doet me goed om te lezen dat er zoveel positieve verhalen zijn over samenzorg. Heel fijn!