Wat te dragen in de kinderwagen?

Discussion in 'De babyuitzet' started by famke89, Nov 3, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Oké, ik word gek van mijn nesteldrang en ben oppeens super onzeker.. maar zit me al de hele ochtend te bedenken of de kleine straks iets van een dik vest of winter jasje aan moet in de kinderwagen..

    Mijn oudste is een zomerkindje en toen t echt koud werd pastte ze mede door spreidbroek niet meer in de kinderwagenbak.. bij haar dus nooit druk om gemaakt, ze zat met winterjas en voetenzak in de buggy zit vd wagen..

    Ik heb koeka teddy deken + laken en heb nog een dekje over de bak.. kap omhoog uiteraard.. is dan gewone kleding + mutsje voldoende buiten of zouden jullie ook nog extra vest met capuchon aantrekken?

    Oh en In de maxi cosi heb ik een wrapper van koeka.. lekker ingepakt van top tot teen incl hoofdje dus naar mijn idee niet nodig om dan jasje aan te trekken??
     
  2. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,158
    33
    48
    Ik heb een borgvestje boor ons komende kindje. En dan gwn dekentje in de wagen. Dekje erop kap omhoog en klaar.
     
  3. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Aan zoiets zat ik indd ook te denken.. heb besloten iig te wachten tot de kleine er is met aanschaf.. weten het geslacht niet dus dan kan ik gericht kopen :D
     
  4. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Hier hadden ze vaak zo'n teddy berenpakje aan of een winterjas. En dan onder een deken van Koeka.
     
  5. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik heb voor onze winter babies een borg vest en onze dochter had ook lekker een vestje aan. De schoudertjes liggen toch niet echt onder de deken en met overtillen in de maxi cosi enz is een vest toch wel fijn.
     
  6. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Ja precies, ze liggen niet tot aan t kin onder de dekens haha.. toch maar lekker vest aanschaffen straks 😊
     
  7. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Hier een decemberbaby en ik had zo'n teddypak aangeschaft, maar met teddypak + deken + dekje was het wel echt behoorlijk warm.. Vest/jasje muts, dekentje en dekje zijn prima :)
     
  8. MamaLe

    MamaLe Fanatiek lid

    Mar 28, 2015
    1,998
    221
    63
    Volgens mij is ook in de kinderwagen een laagje meer als jezelf. Hier een september kindje en die lag altijd in haar gewone kleertjes met winterjasje/vestje (was een gebreid en gevoerd jasje) Onder een dekentje en het dekje erover in de winter.
     
  9. Demino

    Demino Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    2,778
    287
    83
    Hier ook een lekker warm teddyvest, met daarover dekentje/lakentje. Zoontje was ook een novemberbaby en bij hem was het altijd prima. Idd ook makkelijk met overleggen in de MC.
     
  10. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Dank allemaal! Heb 't op mijn "nog te kopen lijstje" gezet! :D
     

Share This Page