Wij deden vanavond een zwangerschapstestje terwijl we op zoek zijn naar het eitje (wil nog niet zo goed lukken met 123thuistesten). Nu kwam er een licht tuurstreepje, kan het zo zijn dat een zwangerschapstest op het lh hormoon kan reageren? Andersom had ik wel gelezen op internet.
Ja, mijn vriendin had na overtijd te zijn een positieve test, volgende dag was de streep weer verdwenen. 2 weken later bleek ze zwanger te zijn. Achteraf gezien was dat streepje dus de lh piek. Heel bijzonder.
Kv2v5 reageerde met een heeeeeel licht streepje op mijn eisprong. Heb niet met opzet een zwangerschapstest gebruikt om mijn ei te vinden, ik wist niet hoever ik in mijn cyclus zat en ik voelde vanalles.. dat bleek dus mijn eisprong te zijn.
Dank jullie wel voor de reacties die jullie gedeeld hebben met mij. Heb er veel aan. Dat wordt klussen hahaha.
Heb de foto van test van mijn vriendin gezien en dat was een lichte maar duidelijke streep, geen tuurstreep die je in verschillende posities moet houden om te zien.
Bij ons was ie ook duidelijk, maar weer weggegaan voordat ik hem op de foto kon zetten. Ja we waren ook zo ernaar aan het kijken de hele tijd en erover aan het praten en wist ik veel dat ie weer zou verdwijnen. Ik moet zeggen dat we hem even deden omdat ik klachten heb van mijn borsten (pijnlijke tepels en soms steken erin) en links en rechts hele pijnlijke steken bij mijn baarmoeder. Maar dat zijn dan wellicht geen zwangerschapsklachten maar eisprongklachten?
Oh volgens mij heb ik het verkeerd neergezet. De volgende dag deed mojm vriendin een andere test en toen was er geen streep. De streep op demeerste test bleef gewoon staan.
De CB Digitaal reageert zelfs met een duidelijke "zwanger" op een eisprong. Een forumlid heeft dit meegemaakt en het was 100% zeker haar eisprong.