Pff word helemaal kriegel van dat beest.. We hebben een bull-terriër, teefje, 3.5 jaar oud.. Onwijs lief en knuffelig beest, maar de laatste dagen kan ik d'r wel achter het behang plakken.. Ze zit constant iedereen af te likken en ik hou daar dus helemaaaaal niet van.. Maar niet alleen ons, ook de vloer likte ze helemaal af.. Alleen het laminaat in de woonkamer, niet de tegels in de keuken.. Ze heeft dit zo'n 1.5 jaar geleden ook gehad en is toen helemaal binnenstebuiten gekeerd door de da, maar die kon niks raars vinden.. Uiteindelijk is het vanzelf over gegaan, maar heeft wel een tijdje geduurd.. Ze luistert op zich wel prima, naar de standaard commando's (Op je kussen bijv.) maar als je haar wil laten stoppen met likken, ben je tien minuten verder.. Dan lijkt ze spontaan doof te zijn.. Ze eet en drinkt verder prima, speelt ook gewoon, is lekker actief, slaapt niet meer of minder dan normaal.. Maar ik word GEK van dat gelik.. Dat geluid alleen al.. Brr.. Iemand enig idee wat dat is? En belangrijker: Hoe ik er van af kom? Thanks..
Ik herken het wel...hier deed de hond dat ook en als we gingen wandelen at hij altijd gras en ging dan spugen en dan was het over.
Mm, gras eten doet ze dan weer niet.. Zal haar voor de zekerheid morgen ontvlooien en wormenkuur geven.. Kan geen vlooien ontdekken overigens, maar ze moet over 2 weken sowieso weer dus is het proberen waard.. Alleen dat geluid Vre-se-lijk..
aaaaaahh erg he onze labrador doet het ook wordt er echt geirriteerd van als ik z'n naam roep dan stopt ie ook wel maar even later doet ie het zo weer. kan er dan wat zijn met je hond dan, wist ik niet
Nou ze doet dus niet constant.. Begon met af en toe wat likken, maar nu loopt het de spuigaten uit.. En aangezien dit niet haar standaard gedrag is en ze heel minder goed luistert, kan het zijn dat er iets met haar is.. Alleen helpt google me in dit geval niet veel verder.. kan er niet veel over vinden..
Hier gebeurt het ook weleens en de hond van mijn ouders deed het ook geregeld. Wat het is? Geen idee! Beestjes mankeerden verder niets.
de hond van mijn ouders likte met periodes ook veel aan onze handen enzo, dan kreeg die te weinig zout binnen en deden we een klein beetje zout in het drinkwater. hielp altijd erg goed. volgens mij had de dierenarts dat toen als tip gegeven weet ik niet meer zeker. succes!
ja gras/blaadjes om de maag schoon te maken...en vervolgens kotsen... hier pikt ze altijd specifieke plantjes uit die ze eet..