Wie weet zijn ze op hun 16e nog bevriend. Zou dat verhaal dan weer eens in de groep gooien. Vooral als de vriendinnetjes erbij zijn
Ik vind je aardig overdreven reageren nu met struiken en bosjes, wat moet hij doen dan? Volgens mij zijn er in iedere kleuterklas wel jongetjes die dat doen.
hahah wij zeiden precies het zelfde Leuk verhaal wat elke keer terug komt als ze weer eens jarig zijn hahaha
Dit is gewoon een fase en schijnbaar (volgens pedagogen, juffen e.d.) heel normaal gedrag, mijn zoontje kwam ook eens thuis met een verhaal erover, ik heb (ook door ervaringen bij mijn moeder e.d.) vroeg verteld wat prive is e.d. en hij vond het maar een beetje raar van dat jongetje om het te doen en heeft het zelf toen aan de juf verteld. Maar nooit geen big deal verder van gemaakt, kijk als ze ouder worden en gaan het dan doen of blijven het doen ja dan word het zorgelijker maar even vergelijkend warenonderzoek doen onder kleutertjes is niets om je zorgen over te maken hoor. Wat ik storender vond was een tijdje terug toen een klasgenootje van mijn zoontje zei dat ie zijn pasgeboren broertje dood ging slaan met een hamer en dat ie dood ging bloeden (en daar moest ie om lachen) en die is 6 jaar! daar schrok ik pas van maar ook geen heisa van gemaakt wel met zoonlief erover gepraat wat die was bang en zei dat ie de deur niet meer ging openmaken want hij hield van zijn broertje. En natuurlijk met de juf dat ze het in de gaten houden. Mijn man reageerde meteen van "ik ga wel even naar die ouders" maar ik denk dat het gewoon aandachttrekkerij is (die word thuis voor de oppas gezet hele dagen, soms zie ik ze van 7 uur in de ochtend tot 22-23 uur savonds zitten (tv kijken en gamen) dus goed om in de gaten te houden maar geen heisa om gaan maken, maar eerlijk ik schrok er wel van!