de afgelopen maanden ging het tempen icm ovutesten prima. HEb normaal op de 13e cyclus dag mijn eisprong. De dag daar voorafgaand een knaltest met de dipsticks. Vorige maand heb ik rond die periode niet kunnen tempen en testen vanwege de vakantie. Deze keer kwakkelt het behoorlijk.. zowel mijn temp als de ovutesten. Op de ovutesten valt geen pijl op te trekken. De 9e cyclusdag heb ik de duidelijkste test gehad. Ook mijn temp zakte als een aankomende eisprong. De ovutesten zijn sinds gisteren omo-wit, dus het lijkt er op dat de LH piek is geweest. Deze duurt bij mij max 12u waardoor ik het met het meten best wel eens gemist kan hebben. Ik denk de 10e of 11e dag mijn ei te hebben gehad. Wie denkt dat ook? Ik weet dat ik mijn temp moet afwachten de komende dagen en dat ik dan uitsluitsel krijg. Maar ik voel mij zo onzeker. Wie stelt mij gerust?
Ik denk dat je eisprong nog moet komen (kan best eens iets later zijn) want ik zie dat je nog steeds vruchtbare afscheiding hebt.. als je eisprong voorbij is zal je afscheiding veranderen naar creamy
Bedankt voor het meekijken. Had vandaag gehoopt een stijging te hebben... maar vandaag weer gezakt naar 36.5... nou maar weer wachten tot morgen. Ik blijf ook nog wel ff doortesten met de ovutesten.
Update: net ovutest gedaan.. hij is heel donker maar net niet positief. Zal vanavond als ik thuis kom van het werk nog een keer testen. Zo donker heb ik 'm de hele week in elk geval nog niet gezien. Dus die andere testen zijn soort van aanloopjes geweest . Heb overigens al sinds vanmorgen ook last van krampen.. dus het lijkt er op dat ie onderweg is.
Mijn temp is eindelijk gezakt Het zet dus door. De krampen zijn deze keer wel heel erg aanwezig. Verstand op 0 en gewoon de dagelijkse dingen doen. Ik denk dat ik 'm vorige maand gewoon echt heb gemist en dat ie vorige maand ook later was.
Mooie dip. En als je temp nu drie dagen omhoog gaat krijg je een mooi kruis bij FF. Mooi hoor ei op dag 15. Nog snel even aan de klus vanavond
Haha zal manlief blij mee zijn. heb nu later een ei omdat ik weer sinds vorige cyclus dagelijkse vitamine-boost krijg. Denk echt dat door vitamine tekort mijn cyclus korter was. Had eerder verwacht dat mijn lf langer zou worden maar het is voor mijn ei dat het langer is. ben er wel blij mee. Je hebt zo weinig controle, dan is de bevestiging dat het werkt altijd fijn. Of het ook tot resultaat mag leiden moeten we nog zien
Ik zie dat je temp omhoog is, goed zo, maar ben je vroeger opgestaan ofzo dat je een open rondje hebt gezet??
Ik ben 15min eerder opgestaan.. dan maakt ie er een open rondje van. Ik sta tussen half 8 / 8u op maar ff denkt ivm weekend dat het tussen kwart voor 8 / half9 mijn normale tijd is . Kom overigens bagger slecht mijn bed uit door al dat geknutsel savonds laat hahaha.
Ik begin langzaam maar zeker de zenuwen te krijgen van mijn kaartje. Temp blijft erg geleidelijk stijgen, en dat heb ik zo nog geen een keer meegemaakt.. Testen liggen wel in huis, maar weet nog niet wanneer te testen omdat mijn LF tussen de 10/12 dagen zou kunnen zitten. Heb de afgelopen week wel de meest bizarre verschijnselen gehad. Van rugpijn tot spierpijn in de linker bil (2dagen). Hoofdpijn blijft weg en darmen zijn erg rustig. Ook de afscheiding blijft.. terwijl normaal het helemaal ophoudt. Afgelopen dinsdag kreeg ik uit het niets een felle korte kramp onder in mijn buik toen ik nog in bed lag. Gisteravond laat ijzersmaak in mijn mond en vanmorgen voor mijn koffie bloedend tandvlees .... Grmpf.. rot lijf . Morgen nog ff de temp afwachten en dan maar kijken wat ik doe denk ik.
Volgens mij ga ik giga ongie worden... temp is helemaal ingekakt. Verwacht niet dat dit een innestelingsdip is... zit al op 10dpo...
Als ik naar jou kaartje kijk zou ik zelf de eisprong op dag 18 zetten. Pas vanaf dan gaat hij goed omhoog. Dat zou betekenen dat je nu op 8 dpo zit en kan het nog wel een dipje zijn . Succes de komende dagen.
bedankt! Ik zal het ergens in mijn achterhoofd houden en het dan vooral morgenochtend weer even aankijken . Verder nog niets te bekennen, normaal breekt het dezelfde nacht/ochtend meteen door. Maar wat er niet is kan nog komen. Heb het voor mijzelf meer gehouden op dat het gaat doorzetten... Dan kan het altijd nog meevallen ;-D