Ik ben afgelopen woensdag ongesteld geworden en het is een hele rare menstruatie. Ik ben nooit echt veel ongesteld maar nu ben ik het echt helemaal minimaal en in mijn maandverband (sorry voor de details) zit alleen wat oud bruin bloed. Ik had nog hoop dat ik misschien toch zwanger was maar dat blijkt niet (neg. Test). Heeft iemand dit ooit gehad en hoe zou dit komen?
Ja ik! Hoelang ben je al van anticonceptie af?? Ik slikte namelijk een jaar geleden de pil maar moest daarmee stoppen.. Ben daarna wel 'n paar keer ongesteld geworden en daarna sloeg ik 2 cyclussen over en was steeds over tijd maar kreeg daarna ook net zo minimaal als jij zegt en bruinverlies.. Dokter zei dat me baarmoeder zich gewoon alleen aan 't schoonmaken was en dat ik cyclussen had overgeslagen.
Ik ben al zeker 8 maanden van de anticonceptie af dus daar kan het niet aan liggen. Ben al die keren ook gewoon 'normaal' ongesteld geweest.
Dan heb je gewoon een cyclus over geslagen.. Heb ik ook vaker gehad en ben al heeel lang van de pil af
Ik heb met een ovulatietest (cb digital) wel mijn ovulatie gemeten. Dus zou het raar vinden als ik een cyclus heb overgeslagen?
Hoi hoi Ik ben ook een paar keer zo minimaal "ongesteld " geweest. Nu vanaf 7-10 helemaal niet meer ongesteld geworden. Heb zelf nu sterk het vermoeden dat ik nooit echt een eisprong gehad heb en het dus geen echte menstruaties waren. Kan het niet dat jij hetzelfde hebt? Ik gebruik al een hele poos ovulatie testen en krijg bijna altijd een duidelijke streep, maar geen knal-streep. Ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid krijgt.
Hier idem dito. Begin juni operatie gehad aan bbz. Daarna 2 hele heftige bloedingen. Daarna 1 normale menstruatie qua tijd en hoeveelheid en de laatste 2 normaal qua tijd maar maar 2 dgn ongesteld en vooral bruin oud bloed. Nu al 6 dgn te laat en niet zwanger. Ik denk deze maand een "laat ei" omdat ik ziek ben geweest deze maand. Ik heb het met de huisarts besproken en ze heeft wat hormonen geprikt omdat ik ook vaak positieve ovulatietesten heb. 2 x per maand bv 4 dgn achter elkaar. Als de waardes erg afwijken ga ik naar de gynaecoloog en anders wacht ik 3 mndn af nog. Dit beleid geeft me iig rust. Of iets meer denk dat ik gewoon geen goede eisprong heb gehad het laatste kwartaal.
Bedankt voor jullie reacties. Ik heb vandaag en gisteren een test gedaan maar ben niet zwanger. Doordat ik met ovulatietesten werk weet ik op zich ook dat ik al bijna 3 weken geleden mijn ovulatie had dus innesteling zou ook wel erg laat zijn. Pff het is voor mij dus nog steeds een raadsel. Vind het gewoon heel raar en maak me misschien een beetje ongerust.
Als je je zorgen maakt zou ik echt ff naar de ha bellen! 'T hoeft niks te zijn maar dan heb je teminste zekerheid en voel je je wellicht minder ongerust Succes!
Dames, Ff een update ben toch zwanger Snap er nog niks van want het klopt totaal niet met de tijdlijn die ik in gedachte had. Ik was de afgelopen dagen misselijk en dacht gooi er toch nog eens een testje tegen aan. En die was positief!!!
Ja ik heb inderdaad dus pas heel laat een positieve test gehad. Ik had mijn nod op 26-11 en heb op 29 en 30-11 een test gedaan en was beide keren negatief (digitale test). Aangezien ik dus die menstruatie ook had ging ik er vanuit dat ik dus niet zwanger was. Ik voelde me vandaag steeds misselijk en had een raar gevoel in mijn buik. Ik had nog een test liggen en heb die toen gedaan en die was ineens positief (heb er inmiddels nog een gedaan voor de zekerheid). Ik snap dus niet waarom het pas zo laat positief test..... Omdat het zo wazig is durf ik pas te hopen dat alles goed is zodra ik een echo zie en hartje hoor kloppen!!!
Allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik herken je verhaal.. Ik had dus donderdag de 28 nov bruine afscheiding, vrijdag en zaterdag leek ik ongesteld. Zondag en maandag gewoon witte afscheiding. Dinsdagochtend negatieve test, dinsdagavond kreeg ik weer bruine afscheiding, in de nacht niets. Woensdagochtend en middag weer bruine afscheiding, in de avond was het voorbij. Gisteren middag weer afscheiding. Ben gisteren ook naar de huisarts geweest die zegt dat het een menstruatie is geweest, uiteraard kort. Het kan geen zwangerschap of miskraam zijn anders had ik positief getest. Ik moet uitgaan dat de 27e de eerste dag is van m'n cyclus. Tevens kreeg ik het advies om over 2 weken een zwangerschapstest te doen voor de zekerheid. Ik blijf hoop houden dat ik zwanger ben.