Hmm mja.:: hier wilde dat ding ook eerst niet zo lukken... Maar zie hier! Opgelost! En mama vindt het ook leuk dus vanmiddag hele tijd samen zitten prutsen.
Ja, ik heb ze gisteren ook aan het werk gezet en ze hebben ook 1 andere gemaakt, maar toen hebben ze snel weer naar die 'vissengraat' dingen gegrepen haha. Lekker prutsen is het wel iig .
Hier doet ze ook alles met youtube. Wat ik me afvraag, is die moon loom werkbaar? Ik twijfelde omdat hij dus rond loopt
Zeer werkbaar.. Alleen je kunt de pinnen niet recht naast elkaar zetten en dat kan met die fun/rainbow wel. Maar tot nu toe alle patronen met gekruiste pinnen zegmaar... Gaan prima. Nouja, behalve die ene die we nu voor de 3e keer uit elkaar hebben gehaald..
Het is van dochters lievelings... Ondanks dat ik al zo'n jaar of 2 weiger de batterijen te vervangen omdat ie mateloos irritant keft.
Herkenbaar die knuffel Hier zijn er ook al diverse knuffelbeesten met een halsband of armband. Voor de rest maken ze momenteel veel voor vriendinnetjes die er (nog) niet mee bezig zijn. De kinderen houden het op vrij simpele modellen, ik vind het een uitdaging om de moeilijkste te maken. Ik vind de starburstflower-ring erg leuk om te maken en alle vriendinnetjes willen er maar wat graag eentje De starburst-armband is uiteindelijk ook gelukt al had ik daar wel een beetje ruzie mee
Hmm hier ook heel de middag geworsteld op iets met bloemen... Morgen weer een dag hoor Wij doen de moeilijke samen en verder heeft ze ook nog zo'n hangding waarmee ze echt razendsnel bandjes in allerhande of juist maar 1 kleur maakt.
de moeilijke doen we samen zij doet de elastiekjes erop en ik haak ze ze heeft op youtube iemand "gevonden" die het heel goed uitlegt (in het nl) , en daar heb ik op geabonneerd zodat ze die altijd kan vinden
Heb er nu 2... De ene is heel duidelijk en rustig... Kun je bijna realtime mee werken. Nederlandstalig ook inderdaad. Evelien nogiets. Maar ook Engelstalige waar dochter tich goed mee kan werken. Die zegt steeds "ok, we're moving fast forward, pause here until you finish doing this for the whole loom" Met dan een mooi schemaatje op het scherm in welke volgorde je de stiekjes erop moet doen. Werkt prima vind dochterlief. Heb even geteld... Ze had 9 armbandjes om toen ze de deur uit ging
ja hier idd ook die evelien haha jaim maakt ze wel maar draagt ze niet zitten in dr loombak oh en in de badkamer. ze doet ze af met douchen en vergeet ze sochtends weet om te doen
Die kan toch prima op kantoor Leuk hoor. Ik hoorde Thijmen er ook al over. Hij is sowieso dol op armbandjes, maar vraag me wel af of hij het geduld heeft om er eentje te maken. Doe je lang over een simpel armbandje?
Hier in Frankrijk is de 'Rainbow Loom' ook helemaal hot. Mijn 9 jarige oppaskindje doet er ook aan, haha. Leuke bezigheidstherapie.
Je kunt het zo gek maken als je zelf wil... Maar die van mijn foto is in no time klaar. En bovendien zonder enige hulp van mij. In begin was het nog even prutsen met het sluitinkje maar na 3x ging het ook prima. Inmiddels met YouTube aan de lastigere armbandjes maar ook daarvan gaat het eigenlijk vrij rap. En je ziet het bandje groeien.. Dat scheelt ook qua geduld denk ik.
ja t valt best mee qua tijd volgensmij is het best goed voor ze om te doen stukje creativiteit,geduld en goed voor de fijne motoriek