Ohh fijn om te horen dankjewel!!! Ga ik zeker doen altijd al gedaan maar helaas nog geen moeder mogen worden.. Zouden jullie voor mij ook dua kunnen doen? Dank jullie wel!!
Ramadan Mubarak♥️ Moge Allah ons vasten doen accepteren en ons zonde vergeven, moge Allah ons allemaal beschermen en de zieke genezen, moge Allah de moeilijke tijden vergemakkelijken en iedereen bij staan in tijden van de corona, moge Allah de corona de wereld uit doen helpen en iedereen weer gezond zijn! Ameen♥️♥️
Ameen op elke dua! Wat is de dag snel gegaan zeg. Wat eten jullie als ontbijt? Ik yoghurt met granola of brood.
Maar net waar ik zin in heb of wat we hebben. Maar aangezien het aanbevolen is om sahur met (onder andere) dadels te nemen doe ik dat eigenlijk altijd wel. Hoe laat is maghrib bij jullie? Hier was het om 19.12, we hebben geen zomertijd en daar ben ik echt blij mee.
Hier ga ik dadels, noten en een boterham eten. Wat melk erbij en water. Bij ons was maghreb om 20.57, stuk later dan waar jij zit haha.
Bij ons gisteren om 20.59, dus iets later dan daar Hoe laat is het daar fadjr? Hier rond kwart over 4. Ik moet nog dadels halen, maar ik weet niet zo goed welke nou echt lekker zijn. En ook nog eens betaalbaar. Vorig jaar verschillende genomen. Ik houd niet van die hele plakkerige. Kom maar op met de tips
Wat ontzettend lief @GossipGirlxoxo Ramadan Kareem lieve allemaal. Moge Allah onze vasten accepteren, onze zondes doen wissen en onze dua verhoren.
Ramadan mubarak dames! Zijn er vrouwen die vasten tijdens de zwangerschap? Ik heb het geprobeerd gister, maar het ging echt niet
Mijn favoriet voor "gewoon" zijn mozafati dadels, die komen meestal uit Iran, zitten opgestapeld in kartonnen doosjes. De buitenkant is droog, de binnenkant lekker smeuïg. Moet ook nog even gaan zoeken vandaag, ik haalde ze altijd op de markt, maar de markt is hier nu verboden ivm corona. Medjool zijn ook heerlijk, maar nogal duur en wat te "heftig" om veel te eten. Ik noem dat altijd bonbons.
Dat heb ik juist met die Iraanse dadels krijg er dan direct keelpijn van haha. Wij eten gewoon lokale dadels, ik denk niet eens dat ze hier dadels importeren. Daqla (of deglet nour) heten die, vind ze heerlijk alleen wat Nederland inkoopt van dat soort zijn echt de allerslechtste en dus niet echt lekker. Dus dat zou ik in Nederland niet aanraden, tenzij het je echt gaat om het volgen van de sunnah mbt het verbreken van get het vasten. Ze houden hier trouwens ook van bsir/busr, dat zijn van die felgele onrijpe dadels ik lust veel maar dát lust ik absoluut niet! Sukkary dadels uit Medina vind ik ook heerlijk. Dat neemt mijn schoonfamilie die daar wonen vaak mee. En idd medjoul dadels.
Ik mocht niet vasten ivm verhoogde kans op vroeggeboorte (volgens mijn gynaecoloog was een langdurig lege blaas dan te risicovol. De dagen waren toen op z'n langst). Maar ik ken wel veel zusters die gewoon hebben gevast tijdens hun zwangerschap. Wat niet gaat dat gaat gewoon niet natuurlijk! Zou me er niet rot over voelen hoor.
Nee doe ik ook niet (meer). Moet natuurlijk ook aan mijn gezondheid denken (ik vermoed ijzertekort, dinsdag bloedprikken). Ik haal trouwens medjoul dadels, maar ik let daarbij wel goed op de herkomst ervan. Koop ze alleen als ze uit niet-bezet gebied komen.