Ramadan mama's

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door HabibiAna, 20 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    wat leuk! wij gaan altijd helaas maar 1 week omdat het niet langer kan voor de werk van mijn man. ik zou voor je dochtertje gewoon flink wat speelgoed en je laptop of ipad waar ze dan filmpjes op kan kijken meenemen. mijn zoontje kan ook niet slapen in het vliegtuig, hij vind het allemaal veel te spannend:) zo'n wiegje is idd wel fijn.

    il ied met famillie vieren geeft meestal een veel leukere sfeer:)

    mijn man heeft wel veel egyptische vrienden hier. in het bedrijf van zijn broer werken ook alleen maar egyptenaren. ik heb helaas maar 1 egyptische vriendin hier. hebben jullie nog egyptische vrienden of famillie in nederland?
     
  2. HabibiAna

    HabibiAna Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.635
    0
    0
    Tnx meid. Haha lekker. VInd het ook fijn als we bij famile zijn dat er lekker voor ons gekookt wordt!

    Ik zou zelf wel even wachten tot je kindje zijn inentingen heeft gehad. Hier heeft ze die van 2 en 3 maanden gehad. Je weet maar nooit daar. Het zijn niet bepaald hygienische landen:)
     
  3. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    dat is dan wel jammer dat je nog zo lang moet wachten:( ik snap wel wat je man bedoeld hoor. in de arabische landen denken mensen vaak dat je het in europa heel goed hebt. en ik denk dat het voor je man heel moeilijk is omdat hij geen baan kan vinden en in veel plekken in arabische landen vinden ze dat de man de vrouw moet onderhouden. dus dat is dan extra lastig denk ik. of heb ik het nu helemaal verkeerd?
     
  4. Amona

    Amona Fanatiek lid

    23 okt 2011
    3.011
    326
    83
    Das een goede tip idd :) thanks!

    Kheb nog nooit daar een eid meegemaakt... isa in de toekomst :)
     
  5. Amona

    Amona Fanatiek lid

    23 okt 2011
    3.011
    326
    83
    Dat zie je goed. Dat ik hem onderhoud is nog niet zo erg, maar dat hij dus hier is en dan thuis op bezoek gaat en qua "iets bereiken" niets bereikt heeft, geen werk etc... dat voelt voor hem niet goed... dan zou ie ook haast daar willen blijven.
    Kzeg je hebt wel wat bereikt --> wijs k naar mn buik haha. Maar blijkbaar zou ie dan erg graag daar willen blijven als ie zou gaan.
     
  6. Shereen23

    Shereen23 Bekend lid

    1 mrt 2007
    836
    0
    16
    Dag dames, we zitten bijna al op de helft van de ramadan mashaAllah. Tijd vliegt, voor je t weet is deze mooie maand alweer voorbij. InshaAllah mogen we er nog vele meemaken.
    M'n man gaat zo lekker tomatengroentesoep eten met stokbrood met kruideboter en verder heb ik Marokkaanse msemmen met vlees spiesjes en bamischijf. Helaas doe ik sinds gister niet mee, de rode tante is weer eens bij me op bezoek hihi.
    Maar ik ga zo ook nog ff een banaan/appel/nectarines milkshake maken, die drink ik dan mee inshaAllah!.
     
  7. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Hoi dames,
    Kom even inbreken aankomende zaterdag is het onze beurt om te koken voor vrienden en familie, we eten tijdens de ramadan in de weekenden altijd samen. Nu wil ik Su boregi maken voor de kinderen , daarvoor heb ik loempia bladeren maar welke kan ik daarvoor het beste gebruiken?
     
  8. HabibiAna

    HabibiAna Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.635
    0
    0
    Oh 1 weekje is wel erg kort ja! Ik wilde 3 weken, maar dat vond mn man al te weinig! Haha. Ik heb hier een paar egy vriendinnen van vroeger en paar kenissen, maar zie ze niet vaak. Verder mn ouders broers en zus en mn schoonouders en that's it. Rest van de fam zit in masr:)


    @ amona: hoe was het gisteren met je bezoek?
     
  9. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    1 week per jaar is idd niet heel lang maar dan heeft me man toch even zijn ouders en broertjes en zusjes gezien. wel fijn dat jij gewoon je ouders, broers en zus hier hebt:)

    amona: ik ben ook benieuwd:)
     
  10. Amona

    Amona Fanatiek lid

    23 okt 2011
    3.011
    326
    83
    Hi ladies!! :)

    Kheb het overleefd, het was erg gezellig en lekker en niet raar haha. Daar was ik eerlijk gezegd bang voor geweest, maar nee hoor :) Voelde allemaal heel respectvol. Ze deden mee met dadels, wij gingen daarna bidden en daarna met z'n allen aan tafel.
    Tot wel kw. over 11 ofzo aan tafel gezeten want zijn daar ook blijven kletsen... daarna gingen ze weg en eerst ff vast wat voorspoelen, bidden en dan mn bedje in, was helemaal gesloopt!
    Moeilijk om 's nachts wakker te worden om te eten!! En daarna erg lang wakker gelegen, dus nu heel erg moe maar het was het waard en het is bijna weekend dus dan kan ik ook bijslapen :D

    Lief dat jullie ernaar vragen :)

    Heb trouwens maandag echo, krijgen we dan eindelijk het geslacht te zien :( :D
     
  11. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    gelukkig was het leuk:)
    ooo spannend. ik hoop dat het geslacht te zien is. je houd ons wel op de hoogte he?:)
     
  12. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.878
    5.170
    113
    Home
    hey girls,

    wat gaat de tijd toch snel!

    @amona spannend zeg! met 23 weken zouden ze dat toch wel moeten kunnen zien :)

    wij eten vanavond vers gemaakte groentesoep en verse broodjes.
     
  13. HabibiAna

    HabibiAna Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.635
    0
    0
    Goed om te horen amona!:)
    Spannend dag maandag! Kan je je wat meer gaan focussen op de naam:D leuk hoor!

    Hier gaat het vasten goed hmdl. Bij de rest ook?
    Ik zou alleen zo graag een middagdutje willen doen;)
     
  14. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    slaapt je oudste dochter niet meer overdag? kan er niet iemand even op haar passen zodat jij even bij kan tanken als de baby slaapt? lijkt me erg zwaar om te vasten en twee kleine kindjes en gebroken nachten enzo. respect:)
     
  15. HabibiAna

    HabibiAna Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.635
    0
    0
    Ze slaapt de ene dag wel en de andere dag weigert ze echt;)
    En als ze een keer slaapt, dan is de jongste weer wakker. Ik mag gewoon niet slapen van ze:p
    Helaas niemand die kan oppassen. Iedereen is met vakantie.
    Ik merk ook dat ik echt meer last heb van de vermoeidheid dan van het vasten zelf. Maar ja, wat doe je eraan.
    Vind twee kindjes sowieso wel zwaar:) zal je straks ook hebben! Geniet nu van je slaap! Haha.
     
  16. Roosje24

    Roosje24 Fanatiek lid

    21 jan 2012
    4.149
    154
    63
    Hey meiden,

    Ik ben toch begonnen met vasten afgelopen dagen gaat wel goed gelukkig.
     
  17. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    haha ja alsof ze aanvoelen he. ik hoop dat je vanavond goed kan slapen. ik denk ook dat het heel zwaar gaat worden straks, ik zal nu alvast maar veel slapen:p
     
  18. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Dat is ook mijn grootste struikelblok, de vermoeidheid, vooral vanaf een uur of 4.
     
  19. Amona

    Amona Fanatiek lid

    23 okt 2011
    3.011
    326
    83
    Hihi allemaal moe, kvind de gebroken nachten ook slopend met werk erbij... en we hebben nog geen kindjes hahaha, dat wordt wat volgend jaar ;)

    We zijn al op de helft dames! :D

    Hebben jullie nog lekkere baktips voor eid? Wil dat mn man thuis dan niet zo mist, hoewel k het vast niet kan voorkomen :)
     
  20. namoli

    namoli Bekend lid

    27 jan 2012
    697
    0
    0
    Hoi dames, ik meld me hier ook. Ik wist niet dat deze topic bestond. Ik heb tot hiertoe 8 dagen gevast. De andere dagen lukte het gewoon weg niet. Misselijk, draaierig, buikpijn, oorsuizen,... Ik ben momenteel ook in Marokko dus hier met die hitte een beetje ondraagelijker. Het eten dat gaat maar dorst, ik voelde me helemaal uitgedroogd en slecht.
     

Deel Deze Pagina