wat leuk! wij gaan altijd helaas maar 1 week omdat het niet langer kan voor de werk van mijn man. ik zou voor je dochtertje gewoon flink wat speelgoed en je laptop of ipad waar ze dan filmpjes op kan kijken meenemen. mijn zoontje kan ook niet slapen in het vliegtuig, hij vind het allemaal veel te spannend zo'n wiegje is idd wel fijn. il ied met famillie vieren geeft meestal een veel leukere sfeer mijn man heeft wel veel egyptische vrienden hier. in het bedrijf van zijn broer werken ook alleen maar egyptenaren. ik heb helaas maar 1 egyptische vriendin hier. hebben jullie nog egyptische vrienden of famillie in nederland?
Tnx meid. Haha lekker. VInd het ook fijn als we bij famile zijn dat er lekker voor ons gekookt wordt! Ik zou zelf wel even wachten tot je kindje zijn inentingen heeft gehad. Hier heeft ze die van 2 en 3 maanden gehad. Je weet maar nooit daar. Het zijn niet bepaald hygienische landen
dat is dan wel jammer dat je nog zo lang moet wachten ik snap wel wat je man bedoeld hoor. in de arabische landen denken mensen vaak dat je het in europa heel goed hebt. en ik denk dat het voor je man heel moeilijk is omdat hij geen baan kan vinden en in veel plekken in arabische landen vinden ze dat de man de vrouw moet onderhouden. dus dat is dan extra lastig denk ik. of heb ik het nu helemaal verkeerd?
Dat zie je goed. Dat ik hem onderhoud is nog niet zo erg, maar dat hij dus hier is en dan thuis op bezoek gaat en qua "iets bereiken" niets bereikt heeft, geen werk etc... dat voelt voor hem niet goed... dan zou ie ook haast daar willen blijven. Kzeg je hebt wel wat bereikt --> wijs k naar mn buik haha. Maar blijkbaar zou ie dan erg graag daar willen blijven als ie zou gaan.
Dag dames, we zitten bijna al op de helft van de ramadan mashaAllah. Tijd vliegt, voor je t weet is deze mooie maand alweer voorbij. InshaAllah mogen we er nog vele meemaken. M'n man gaat zo lekker tomatengroentesoep eten met stokbrood met kruideboter en verder heb ik Marokkaanse msemmen met vlees spiesjes en bamischijf. Helaas doe ik sinds gister niet mee, de rode tante is weer eens bij me op bezoek hihi. Maar ik ga zo ook nog ff een banaan/appel/nectarines milkshake maken, die drink ik dan mee inshaAllah!.
Hoi dames, Kom even inbreken aankomende zaterdag is het onze beurt om te koken voor vrienden en familie, we eten tijdens de ramadan in de weekenden altijd samen. Nu wil ik Su boregi maken voor de kinderen , daarvoor heb ik loempia bladeren maar welke kan ik daarvoor het beste gebruiken?
Oh 1 weekje is wel erg kort ja! Ik wilde 3 weken, maar dat vond mn man al te weinig! Haha. Ik heb hier een paar egy vriendinnen van vroeger en paar kenissen, maar zie ze niet vaak. Verder mn ouders broers en zus en mn schoonouders en that's it. Rest van de fam zit in masr @ amona: hoe was het gisteren met je bezoek?
1 week per jaar is idd niet heel lang maar dan heeft me man toch even zijn ouders en broertjes en zusjes gezien. wel fijn dat jij gewoon je ouders, broers en zus hier hebt amona: ik ben ook benieuwd
Hi ladies!! Kheb het overleefd, het was erg gezellig en lekker en niet raar haha. Daar was ik eerlijk gezegd bang voor geweest, maar nee hoor Voelde allemaal heel respectvol. Ze deden mee met dadels, wij gingen daarna bidden en daarna met z'n allen aan tafel. Tot wel kw. over 11 ofzo aan tafel gezeten want zijn daar ook blijven kletsen... daarna gingen ze weg en eerst ff vast wat voorspoelen, bidden en dan mn bedje in, was helemaal gesloopt! Moeilijk om 's nachts wakker te worden om te eten!! En daarna erg lang wakker gelegen, dus nu heel erg moe maar het was het waard en het is bijna weekend dus dan kan ik ook bijslapen Lief dat jullie ernaar vragen Heb trouwens maandag echo, krijgen we dan eindelijk het geslacht te zien
gelukkig was het leuk ooo spannend. ik hoop dat het geslacht te zien is. je houd ons wel op de hoogte he?
hey girls, wat gaat de tijd toch snel! @amona spannend zeg! met 23 weken zouden ze dat toch wel moeten kunnen zien wij eten vanavond vers gemaakte groentesoep en verse broodjes.
Goed om te horen amona! Spannend dag maandag! Kan je je wat meer gaan focussen op de naam leuk hoor! Hier gaat het vasten goed hmdl. Bij de rest ook? Ik zou alleen zo graag een middagdutje willen doen
slaapt je oudste dochter niet meer overdag? kan er niet iemand even op haar passen zodat jij even bij kan tanken als de baby slaapt? lijkt me erg zwaar om te vasten en twee kleine kindjes en gebroken nachten enzo. respect
Ze slaapt de ene dag wel en de andere dag weigert ze echt En als ze een keer slaapt, dan is de jongste weer wakker. Ik mag gewoon niet slapen van ze Helaas niemand die kan oppassen. Iedereen is met vakantie. Ik merk ook dat ik echt meer last heb van de vermoeidheid dan van het vasten zelf. Maar ja, wat doe je eraan. Vind twee kindjes sowieso wel zwaar zal je straks ook hebben! Geniet nu van je slaap! Haha.
haha ja alsof ze aanvoelen he. ik hoop dat je vanavond goed kan slapen. ik denk ook dat het heel zwaar gaat worden straks, ik zal nu alvast maar veel slapen
Hihi allemaal moe, kvind de gebroken nachten ook slopend met werk erbij... en we hebben nog geen kindjes hahaha, dat wordt wat volgend jaar We zijn al op de helft dames! Hebben jullie nog lekkere baktips voor eid? Wil dat mn man thuis dan niet zo mist, hoewel k het vast niet kan voorkomen
Hoi dames, ik meld me hier ook. Ik wist niet dat deze topic bestond. Ik heb tot hiertoe 8 dagen gevast. De andere dagen lukte het gewoon weg niet. Misselijk, draaierig, buikpijn, oorsuizen,... Ik ben momenteel ook in Marokko dus hier met die hitte een beetje ondraagelijker. Het eten dat gaat maar dorst, ik voelde me helemaal uitgedroogd en slecht.