Geen problemen mee, inderdaad interessant soms. Net als 'giant ear wax removals'. Kan ik ook gewoon naar kijken haha.
Ik vandaag nog een talgbult van 2 cm van iemands hoofd gesneden, heerlijk! Maar dan heb ik er in mijn vrije tijd echt geen behoefte meer aan...
Oh ik heb nog iets veel ergers...Zoek maar eens op mangoworms. Echt kots kots KOTS! Edit: umm85 hahahaha je bent me voor. En ook nog eens het filmpje waarvan ik het meeste over mijn nek ga.😅 Oh jaaa ook gekeken,schuldig hahaha Ik kan alles kijken,doe dat een paar uur en ben er dan voorgoed klaar mee.
Ik kan het wel zelf kijken als ik daar een bui voor heb, haha. Maar soms komt het op facebook voorbij.. en dan kan ik er echt misselijk van worden.
Ik kneep altijd de meeeters van m'n zus uit (op haar rug). Gaf me toch een bevredigend gevoel Ik kan ook heerlijk genieten van programma's als gênante lijven enzo. Maar pimplepopper filmpjes gaan me wel wat ver.
Oh een vriend van me is ook helemaal gek van zulke filmpjes. Ik kijk wel eens mee maar vind er niet zoveel aan. Die filmpjes van jiggers kijkt hij vaak, die vind ik wel ranzig.
Persoonlijk word ik er echt misselijk van, zelfs nu omdat ik een beelddenker ben. Maar goed sommige vinden het echt rustgevend en kunnen er een hele dag naar kijken.
Filmpjes ervan kijken niet, maar weet genoeg vrouwen die op die manier aan hun vriend friemelen en pluizen. Aapjes doen dat ook toch?