ik snap t niet, vandaag nega getest, maar " geklust" tijdens vruchtbare periode, blijven liggen naderhand, paar daagjes overtijd maar tog negatief, leef vrij gezond, behalve t roken, slik folium sinds kort maar vooral t vele klussen tijdens de vruchtbare dagen zou t moeten doen tog? Wat doen we fout? Zucht... Of heb ik tog te vroeg getest? Sorry voor t zeuren, maar moest t ff kwijt
Hey Misschien heb je uw eisprong wat later gehad, heb je hem gevoeld of symptomen gehad. Het kan hoor, je eicel kan misschien niet goed geweest zijn of gebarsten. Ben je al lang bezig? Groetjes
Ook al doe je alles goed....dan nog heb je maar zoveel% kans om zwanger te raken. Gewoon ff geduld hebben! Succes
Hey, Het kan zijn dat je idd wat langzamer hcg aanmaakt dus dat je nog even moet wachten. Het kan ook "gewoon" een langere cyclus zijn... Ook al is het eitje bevrucht dat is er nog maar een kans van ongeveer 20% of zo (dacht ik nog te weten van internet) dat het een goede zwangerschap wordt. Succes met wachten! x-je
oh man je moest eens weten, ik schrijf alles op, van klusdagen tot berekeningen wanneer ik mijn ei voel, zou moeten hebben en wanneer ik m op een test zie, klussen in de vruchtbare periode en nog steeds niet zwanger.. Ik rook niet, drink alleen een paar als ik ongi ben en doe verder niks raars.. Wij realiseren ons nu echt dat zwanger worden echt een wonder is!
Volgens mij doe je niets verkeerd alleen is het wel zo dat de kwaliteit van het sperma minder wordt als je partner te vaak een zaadlozing heeft. Het lichaam heeft dan geen tijd om weer een verse lading te maken, om zo maar te zeggen Wat ook wel wil werken is om een paar dagen te vrijen voor je meest vruchtbare dagen, dan even niet en dan op de dag zelf wel weer. Zo hebben wij het destijds ook gedaan en het heeft gewerkt... Ik hoop dat je hier wat mee kan. In elk geval suc7!
Hier word ook alles bijgehouden via menstruatiekalender.net (is trouwens erg handig!), ovutesten. Vooralsnog geen resultaat.. Het is inderdaad een heeel groot klein wonder. Heel veel succes met zwanger worden meiden!
Wacht maar tot je in ronde 21 zit, dan begin je haast te geloven dat ze toch per ooievaar bezorgd worden xxx
Maar ik neem aan dat je er zelf niet meer om kan lachen. Pfff wat een geduld moet jij hebben meid! Hoop dat je snel zwanger mag worden.
tja het is helaas nu eenmaal zo dat de kans per maand maar zoveel % is dus het is echt afwachten en door klussen Succes!
Achja aan janken heb je ook niks dus probeer er maar wat lollig over te zijn... Doet tenminste mijn humeur weer even goed! Heb donderdag afspraak bij de huisarts! Ben nu 4 dagen overtijd maar nega test GRRR Owja en voor de dames die nog wat rondes gaan meemaken: Vanaf ongeveer ronde 12 komt het in veel gevallen voor dat manlief tijdens het klaarkomen zijn zaadcellen toeschreeuwt met 'ZWEM,ZWEM'... Dit is een heel natuurlijk iets waarvoor je je niet hoeft te schamen. Het gaat ook vanzelf weer weg. Ik heb zelf wel eens gekeken of er zwemles voor zaadcellen bestaat, want die van ons kunnen er niet veel van... Maar helaas, die moeite kunnen jullie je besparen Prison Break here i come! xxx
HAHAHA!!! Jij hebt goede humor! Ik zal niet schrikken mocht mn vent ooit gaan schreeuwen naar zn zaadjes . Knap dat je er zo over kan schrijven. Met huilen kom je idd niet heel erg ver, maar lucht soms wel op. Hoop voor je dat je snel positief mag testen, elke keer 1 streepje is op den duur ook zo leuk niet meer he.. . Nee meid ff zonder gekheid, heel veel succes donderdag en zal voor je duimen!
MEIDEN! Dank jullie wel voor de reacties ben weer helemaal vrolijk, vooral door die " zwemopmerking " haha! Ik hou jullie op de hoogte en wacht inderdaad maar even af tot ik ong. Wordt of niet.. Dan maar weer testen inderdaad pfff voor de meiden die al met ronde 21 en verder bezig zijn: heeel veel suc6 verdorie! knuf
ja dat snap ik!! Jeetje meid, hoe hou je t vol?? Pfff nou ik zal ook duimen voor iedereen .. Muschien help t? Succes!
Ja dankjewel, ben ook benieuwd wat die vent donderdag gaat zeggen. Ik vind mijn dokter eigenlijk helemaal niet leuk... hij zal wel weer zeggen 'tja meid, dat kan door het roken komen'... zegt ie namelijk bij alles, of het nou griep is of een gebroken been. Pff haha... Even afwachten en als ik zaterdag nog niet ongi ben weer testen! succes allemaal met zwanger worden! xxx
Het is een inkopper, maar weet je dat roken de vruchtbaarheid met de helft verminderd? Niet veroordelend bedoelt, maar als je het niet wist lijkt me dit wel nuttige informatie.
hmz, tog ong.geworden gisteravond... en LAST VAN! :x succes meiden, nieuwe ronde, nieuwe kansen maar weer... !
ja ik weet t.. geldt voor de man ook, we zijn samen al aan het minderen en gaan stoppen.. is wel moeilijk maar wel voor een goed doel!!
balen dat je ongesteld bent geworden! Wij hebben allebei ook gerookt en stoppen is vreselijk moeilijk. Ik heb drie weken lang chagarijnig op de bank gezeten en er kon geen lachje vanaf. Het bleek echt een kwestie van doorzetten, want na deze drie weken voelde ik me plotseling beter. Ik vond die drie weken zo naar dat ik nooit meer zou beginnen Het moet denk ik ook niet te makkelijk zijn, want dan begin je weer snel. Succes met minderen en zwanger worden natuurlijk!