Ik ga de thuisstudie MBO spw 4 doen en mijn voorkeur gaat uit naar het LOI. Zijn er andere die die opleiding ook via het LOI gedaan hebben? Of is het NTI ook goed? Scheidegger is gewoon echt te duur..
Geen ervaring met spw, maar mijn ervaring met loi / thuisstudies is dat men er niet om staat te springen stageplaatsen aan te bieden aan loi " studenten". Het wordt daarnaast vaak niet als volwaardig gezien, vergeleken met normale scholen. Om die reden zou ik dit nooit meer doen. Wil je de gok toch wagen en zijn je kansen groot in jou situatie of regio dan is de loi best prima.
Ik heb zelf niet zo'n goede ervaring met LOI. Het is duur en ik kreeg er maar weinig voor terug. Ik vond de kwaliteit absoluut niet denderend. Uiteindelijk heb ik niet eens mijn certificaat kunnen halen omdat mijn account zonder iets te zeggen opgeheven was. Ik had geen zin om me er druk over te maken, maar ik heb er dus eigenlijk niks aan gehad. Dit was overigens wel maar 1 vak/losse cursus, misschien dat een hele opleiding anders is. Daarnaast heb ik ook gehoord dat LOI vaak niet als volwaardige opleiding wordt gezien. Ik heb een vriend die bij een bemiddelingsbureau werkt voor docenten, en die raadt een docentenopleiding via LOI sterk af. Inderdaad omdat je echt een groot gedeelte aan praktijk mist, één losse stage is eigenlijk niet voldoende. Ik zou even natrekken of dit hetzelfde geval is met SPW.