Wow, ik lijk wel een opgepompte skippybal Voelde de boel al wel "oprekken" deze week, maar vandaag is mij buik echt dikker geworden, het viel mijn man ook op. Heb een foto gemaakt en vergeleken met een foto van afgelopen zondag...echt wel een verschil! Moet nog 3 maand, volgens mij zie ik er straks uit als een wandelende zeekoe, hahaha! Nog meer meiden die in een week zo hard groei(d)en??
Hier ook eentje! En ik ben dan nog minder ver als jij Vanaf de 20 weken gaat het bij mij als een trein. Lijkt elke dag wel te groeien. Als het zo doorgaat ben ik ook een walvis eer ik moet bevallen
Haha, walvis!, we geven onszelf wel de meest "geweldige" namen Trouwens, manlief hebben een nieuwe voor mij: waggel-eend... Hij vond dat ik begon te waggelen als een echte hoogzwangere vrouw...en bedankt schat Maar hier nu pas groeispurt, althans, dat je het echt kun zien. Heb namelijk van mezelf al een buikje, dus het viel niet zo op, maar nu dus wel. Vind het leuk, want baalde dat je het niet eerder kon zien dat ik zwanger ben, leek meer alsof ik elke dag door de mac-drive ging
Ik heb ook al een enorme buik, het is de afgelopen week hier ook heel hard gegaan. Als dat zo doorgaat is met een weekje mijn navel geplopt. Ik maak me er een beetje zorgen over eigenlijk.
Hier gaat het ook als een speer! Ook twee weken vakantie gehad met wk 25 en 26 en echt bijna iedereen die ik na m'n vakantie weer zag op m'n werk zei; soho jij bent goed gegroeid..... Haha joh! Walrus zeg ik al haha...
Hier ook in een week. Rust wil vaak trouwens ook wel helpen bij groei van de baby. Niet gek eigenlijk dat je in je vakantie een stuk bent gegroeid.
Het kan een groeispurtje zijn, maar let er wel een beetje op. Als je echt extreem groeit kan dat ook iets anders zijn, teveel vruchtwater, suiker etc. Wel iets om scherp op te zijn.
mooi buikje hoor ,kan kloppen dat je buik begint te groeien dat betekend dat je kindtje goed groeit en eet binnen in je buik.