Ik ben op zoek naar een overheerlijke massage behandeling. Wie o wieeee kent iets of iemand in Noord-Holland. Maar andere leuke verwentips zijn ook welkom. Zoals een kuuroord speciaal voor zwangere vrouwen etc. Kom maar op met die leuke relax verwen ideeen.
Ik raad je niet aan om normale massage te gaan nemen. Als je massage wilt ga dan naar een specialist die opgeleid is om zwangere vrouwen te masseren. Want mijn moeder is een ervaren masseu en heeft diploma gehaald. Ze heeft zelf ook een massage salon maar masseer geen zwangere vrouwen. Want ze zegt dat je daarvoor speciaal opgeleid moet zijn. Als je zomaar masseer kan het miskraam veroorzaken of weeën opwekken.
Volgens de 'kraamdeskundige' kan je zwangerschapszwemmen in warm water. Dat lijkt me zooooo heerlijk! Alleen durf ik niet met m'n giga romp in badpak, laat staan in bikini
nouja waarom niet... je komt daar toch als zwangere, mag het ook gezien worden! Zwemmen is zo ie zo lekker als je zwanger bent. Ontspannen en even het gewicht niet voelen, dus gewoon doen!
Als het je heerlijk lijkt gewoon doen hoor! Ik doe dit ook en je zwemt alleen maar met andere vrouwen die ook zwanger zijn dus ! Het is heel gezellig en wij doen ook allemaal oefeningen enzo in het water, echt heel fijn!
Zwemmen doe ik nu ook met mijn zoontje. Samen naar baby-peuterzwemmen en daarna nog even rond dobberen. Ik had inderdaad ook gehoord dat je naar een gespecialiseerde masseur dient te gaan voor een massage. Niet iedereen mag masseren bij de zwangerschap. Maar verder geen tips? Geen kuuroord?