wie gaat er straks naar die docu kijken om 16.10 op nederland 2? zag een stukje van deze doc. bij de wereld draait door. hahaha wilde het wel zien. dus zit er nu echt op te wachten. wie kijkt er mee? kunnen we lekker discusieren..najaaaa valt niks te discusieren over het leven van die meiden maar wel over te praten toch..
Ik heb het gezien. Misselijke meiden! Je kan wel uit de "ghetto" komen maar je kan je ook gewoon gedragen en iets van je leven maken. In NL krijgt iedereen een kans...nee... Deze meiden zijn erg asociaal
Dit zijn toch herhalingen of niet? Ik weet wel in de vorige serie zat Den Helder. Schaam me diep dat ik daar vandaan kom.
Ohja die mokkels. Ik heb ze op dumpert voorbij zien komen. Nee, er wareb geen positieve dingen te zien. Nou ik weet het niet hoor, maar naar school gaan is vrij normaal, of moeten ze daarvoor een veer in hun reet krijgen? Mensen zwaar mishandelen is de normaalste zaak van de wereld, daar wordt door zulke mokkels om gelachen. Bah, het rioolputje van Nederland.
jaa die meiden zijn echt vreselijk!!!! pffff het zal idd je dochter maar wezen..je schaamt dan toch je ogen uit je kop?! @leliana: ja dat waren idd die meiden die van de week bij de wereld draait door waren. en dan maar zeggen van..we hebben geen geld en alle kleine beetjes zijn mooi meegenomen MAAR JE LOOPT DE HELE DAG TE ZUIPEN EN TE BLOWEN!!! daar heb je dan wel weer geld voor maar ach...ze hebben verder niks, waar zouden ze het anders aan uit kunnen geven.