Ja geweldig. Wij gaan sowieso het kunstschaatsen volgen. Onze dochter zit er ook zelf op en dat is meestal extra leuk. Sowieso altijd leuk de spelen.
Ja, leuk! Ik vind met name het shorttracken, skiën en snowboarden (cross, slalom) leuk om te zien. Ik ben heel benieuwd hoe Kimberley Bos het gaat doen.
Ga ook op zeker kijken! Volg het schaatsen sowieso al, OS zijn extra speciaal... Ook benieuwd naar Shortttack en Kimberley Bos idd.. Ben echt mega chauvinistisch, als er een NL aan het sporten is, word ik mega fanatiek... Zelfs wanneer ik die sport verder nooit volg... En als ik dan het NL volkslied hoor, raakt me dat altijd.... Mijn man verklaart me voor gek... Dochter weet inmiddels ook dat ze dan ff haar mond moet houden...
Ik kijk ook wel stukjes! Maar vind de zomerspelen leuker.. zit geen hele dagen voor de buis, maar bij medaille kans probeer ik wel te kijken!
Ik ga ook proberen zeker te kijken. Wie weet wel tijdens mijn bevalling. En anders lekker in de kraamweken. Sowieso wil ik zoveel mogelijk mee krijgen van het (kunst)schaatsen, shorttrack en het snowboarden. (Niek vd Velden en Melissa Peperkamp). Buiten de sporten waarin Nederland mee doet, wil ik graag wat van het ijshockey zien.
Jaaaa heerlijk! Vooral het skiën en shorttrack. Zin in. Volgens mij kan je ook heel veel terug kijken op Discovery+.
Mooi dat Jackson toch mag starten op de 500m: https://nos.nl/artikel/2412541-topfavoriete-jackson-toch-naar-de-spelen-na-genereus-gebaar-van-vriendin-bowe
En hoe tof dat skeletonster Kimberley Bos net Europees Kampioen geworden is en de wereldbeker eindzege gepakt heeft. Dat belooft wat goeds. Zo knap in zo'n niet-Nederlandse sport!
Nog een paar dagen! En dan telkens de spanning of je niet positief test... Skispringster Kramer, favoriet voor goud, mist Spelen door coronabesmetting - https://nos.nl/l/2415291 Ontzettend sneu voor haar!
Ja, die corona spanning, verschrikkelijk. Hoop zo dat het rustig blijft qua besmettingen. Ik heb er wel ontzettend veel zin in, kan niet wachten