Vanmiddag waren man en zoonlief aan het carbid schieten met een melkbus. De knallen die je dan hoort zijn echt heel hard. Ik heb er eventjes bijgestaan, maar na vier of vijf knallen had ik er geen goed gevoel over en ben in huis gegaan. Ik kon niet echt merken dat de baby schrok ofzo, maar ik kreeg zelf een beetje een onbestemd gevoel. Ik wou niet het risico lopen dat het zich misschien niet zo prettig voelt met die harde knallen.
Die van mij gaf geen kick! Het enigste geluid waar zij op lijkt te reageren is als ik Jameroquai heb opstaan :-s Vooral bij 1 bepaald liedje, ik denk dat daar een geluid in zit wat ze niet of juist wel leuk vind .
Op het gewone vuurwerk reageerde mijn buik gelukkig niet echt. Dat viel me mee, want ik had me er van tevoren wel een klein beetje zorgen om gemaakt. Het is natuurlijk gewoon je eigen schrikreactie waar je baarmoeder van samentrekt. Daar reageert de baby weer op. Waar wij gisterenavond Oud&Nieuw vierden werd er aan de achterkant tussen een rij huizen ook met carbid geschoten. Het ging zo ontzettend hard dat het wel oorlog leek. Je voelde de ramen gewoon klapperen van de druk. Toen ik even de achterdeur opendeed, kwam er net een carbidknal. Dat ging zo ontzettend hard dat het echt niet prettig meer was voor mijn buik. Ben daarom ook alleen maar aan de voorkant eventjes buiten geweest. Liefs, Sonja
Ze reageerde gewoon niet. Werd een half uurtje later, toen we binnenzaten een keertje wakker begon toen met lekker druk doen. Maar tijdens het vuurwerk niet hoor...
Nou, hier werd er eentje heeeeel onrustig vannacht. Vooral na een flinke mat die in de buurt afging. Drukte het kontje heel hard omhoog, alsof het zich afzette. De hele nacht actie in mijn buik gehad. Meer dan normaal. Vond het echt een beetje zielig. Maar een ding weten we nu zeker: de baby is niet doof
Ik ging iets over 12 even naar buiten om naar het vuurwerk te kijken, nou dat heb ik geweten, de hele avond waren de bewegingen "normaal" maar toen ik even buiten stond, was het net alsof er een wervelwind in mijn buik begon, wat een beweging! Ben dus maar snel weer naar binnen gegaan, toen werd ie snel weer rustig..
onze kleine reageerde vannacht niet echt op de harde knallen. wel vierde onze kleine druktemaker een eigen kerstfeestje 2de kerstdag. mn vriend is dj en moest 2de kerstdag draaien en ik ging mee. dat heb ik geweten, de kleine was fanatieker met dansen als ik zelf. best grappig hoe die kleintjes erop kunnen reageren. liefs doris
Nou kleine Frodo reageerde niet op het vuurwerk vannacht. Ik des te meer. Jezus, niets voor mij, maar ik schrok van alle klappen die ik hoorde. En had later ook last van een harde buik.