Hoi, Even een vraagje. Ik had berekend dat mijn meest vruchtbare dag 3 april moest zijn. Ik ben 31 maart aan het testen geslagen. Eerst kreeg ik geen lijntje, vanaf 2 april tot 5 april heb ik een licht lijntje gezien en vandaag was er echt bijna niets meer te zien. Hoe kan dit? Hij moet toch een keer donkerder kleuren?
Kan het niet zijn dat je licht lh piek test? Mijn ovutestjes zijn ook erg licht, controlestreep ook. ben zelf net begonnen dus ik weet er nog niet veel van.
Ik hoop het maar kan het nergens terugvinden op het forum. Het is voor mij de eerste keer dat ik ze gebruik. Controlestreep is bij mij wel normaal. Ik vermoed dat mijn ei geweest is. Bij jou ook?
Hey.. Beetje late reactie maar goed... Ben benieuwd hoe het afgelopen is met de ovutest? Heb je nog doorgetest? ei gevonden? Vraag dit omdat ik met precies hetzelfde zit op dit moment
Ik had dat ook , maar ik weet me cyclus nog niet goed, tot gister toen had ik een knaller van een ovutest, dus doortasten l mis is je eisprong later? Succes.
Dat zou wel kunnen, eisprong later.. Dan heb ik een cyclus van 5 weken, was vorige maand ook ineens zo. Vind t alleen wel gek dat mn testen ineens weer helemaal wit zijn.. Hoop dat je gebruik hebt gemaakt van je positieve test??
@ Sabrina, ja ik heb een cyclus van 46 dagen tenminste dat was de vorige, en zondag zat ik op 31 dagen en had toen een positieve ovutest dus ben bang voor weer zo een lange cyclus. Zou goed kunnen meis, of je hebt het net gemist? Het is even zoeken, ik dacht ook ik stop er mee lukt me toch niet om me eisprong te vinden, maar gewoon doortesten. Haha ja daar heb ik goed gebruik van gemaakt hihi. Hoelang ben je al bezig?