Voor iedereen die zwemt met de baby: wees gewaarschuwd! Na 20 jaar angst en schaamte ga ik ervoor. Het is gewoon genoeg! Wie mijn putjes, blubberbuik, striae etc. niet wil zien kan maar beter even thuisblijven, want ik ga ervoor. Ik ben een volwassen vrouw die bovendien een prachtig kind 9 maanden lang in haar buik met zich meegedragen heeft. Weg met die onzekerheid, tijd om te genieten van mijn zoon! Hij verdient een moeder die gezellig met hem kan gaan zwemmen en zich niet laat leiden door die verschrikkelijke onzekerheden! (moest het er even uitgooien om het kracht bij te zetten)
Veel plezier meid, lekker gaan genieten en lak aan anderen hebben!! Ik heb ook een hangbuik met allemaal stria. Boeiend! ik heb er 3 prachtige kinderen voor terug gekregen! Als mensen het niet willen zien kijken ze maar lekker een andere kant op!
en gelijk heb je! super meid dat is de instelling. hoe denk je dat ik er uit zie na 2kids hahaha now way dat dat me weerhoud lekker te gaan zwemmen hoor. minimaal 3 keer per maand ga ik zwemmen met de oudste. en we gaan regelmatig lekker naar centerparcs om een dag te zwemmen. heellijk toch!
Heel veel plezier!!! Geniet ervan en laten de putjes je niet weerhouden! Hier nog zo'n putter en striemer, en dan heb ik nog niet eens kinderen. Gewoon lekker gaan zwemmen!
Geniet er van!!! en niks om je voor te schamen hoor, gewoon lekker bezig zijn met je kindje in het water!
Knap van je. Ik moet die 'angst' ook nog overwinnen, ik hou ook niet van zwemmen in het openbaar en iedereen die me ziet. Ben ook dik. Maar inderdaad, als ze het niet willen zien kijken ze maar de andere kant op.
Awel, ik heb heel veel respect voor mensen met een maatje meer die zich over die drempel heen zetten en komen zwemmen. Je kan het hoor meid!
Shake that booty baby Hier nog zo'n schijterd Zal er over een aantal maanden ook aan moeten geloven, maar wil m'n kindje niet de dupe laten worden van mijn onzekerheid. Dus twee duimen omhoog voor je!! Je geeft mij het goede voorbeeld
you go girl!!!! Ik ga al vanaf dat madam 4 maanden oud is en inmiddels maakt het mij ook geen donder meer uit. iam a proud mum!
Ik heb het geluk dat ik 'ongeschonden' mijn zwangerschappen uit gekomen ben. Maar denk je dat ik tijdens het babyzwemmen erop let hoe de andere moeders eruit zien??? Nee hoor, ik ben lekker aan het zwemmen met m'n dochter, samen met de andere moeders en kinderen.