Vakantie uren tijdens ziektewet

Discussie in 'Stel je vraag aan het UWV webcareteam' gestart door Wevin, 17 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wevin

    Wevin Actief lid

    13 mrt 2014
    351
    0
    0
    Overijssel
    Ik heb een vraag. Ik ben sinds vorige week halve dagen in de ziektewet ivm mijn zwangerschap. In december heb ik drie weken vakantie staan aansluitend aan mijn verlof. Hoeveel uren moet ik voor deze vakantie gebruiken? De volle dagen of slechts de halve dagen omdat ik halve dagen werk nu.
     
  2. UWV

    UWV VIP lid
    Medewerker

    Beste Wevin,

    Je wilt weten of je hele of halve dagen vakantie moet opnemen nu je voor 50% ziek staat gemeld bij je werkgever.

    UWV Webcare is niet bevoegd deze vraag te beantwoorden. Ik adviseer je contact op te nemen met jouw werkgever. Ik kan me voorstellen dat je antwoord wilt vanuit een andere bron dan jouw werkgever. Dan zou je contact kunnen opnemen met het Juridisch Loket, vakbond of rechtsbijstandsverzekering.

    Ga je met vakantie en ontvang je een Ziektewet-uitkering van UWV? Geef dit dan wel door. Hiervoor kun je het beste bellen met UWV Telefoon Werknemers op 0900-9294.

    Ik wens je alvast een fijne vakantie en veel beterschap.

    Met vriendelijke groet,

    Martijn
    UWV Webcare Team
    www.uwv.nl/webcare
     

Deel Deze Pagina