Bah, ik ben er helemaal naar van......Ik vind het zo verdrietig als een huisdier wat mankeert en helemaal als het niet meer gaat en inslapen dan het beste is. Pff. Ik hoop dat hij rustig is ingeslapen en dat jullie op een "prettige" manier afscheid hebben kunnen nemen. Nogmaals veel sterkte.
Dank jullie wel. Hij gaf niet snel op, het duurde helaas wel even. Allemaal erg verdrietig, 16 jaar is hij al bij ons geweest. En dit is dus de tweede kat dit jaar dus we zijn wel even klaar met 2020
Normaal lag de oude man bij de oude hond op het kleed. Vanavond voor het eerst ligt Claire naast hem.
@Aszz de 'vind ik leuk' bij de foto voelt misplaatst, maar ik vind het wel mooi dat Claire naast de hond is gaan liggen.
Ah ja dat is Klote met een hoofdletter! Hier vorig jaar binnen 5 weken al mijn huisdieren ( 2 katten en 1 hond. Hond ging 3 dagen na mijn laatste kat, heel erg onverwacht) Wel "fijn" dat het thuis is gebeurd, in zijn eigen vertrouwde omgeving, ipv op zo'n koude tafel bij de dierenarts, hoe moeilijk het ook is. Een hele dikke knuffel en ik hoop dat je troost kunt putten uit je huisdieren die er nog wél zijn. Xx