Ik was even benieuwd hoe dit bij jullie gaat. En hoe je dat vindt. Hier ga ik 2 avonden per week een paar uurtjes sporten en C ook 2x. Daarnaast proberen we eens per 2 weken een avond samen weg te gaan of in ieder geval een keer te lunchen als de avonden niet lukken. Waarom ik het vraag? Kennis van mij vindt dat ze echt vaak alleen zit ‘s avonds. Man sport zeker 3x per week en gaat ook in het weekendje een avondje op stap. Prima allemaal denk ik dan maar het moet wel voor beiden goed voelen. Hoe staan jullie hierin? Overigens ben ik helemaal tevreden met de manier waarop het bij ons gaat.
Manlief is gemiddeld genomen een avond/nacht of 3 weg per week. Ik 0. Ik ben altijd thuis en vind het prima dat hij lekker weg gaat! Tenminste, als het naar de kroeg zou zijn niet hoor, maar in dit geval is hij ook nog artiest naast zijn fulltime baan. Dus hij brengt geld in het laatje met zijn avonden/nachten . We zien het als werk/hobby.
Sporten neemt hier niet zoveel tijd in beslag half uur tot ruim een uur de deur uit. Dat doen we beide meerdere keren per week (vaak na elkaar). Man gaat op maandagavond de kroeg in met vrienden, doen ze al zolang als ik hem ken. Verder hebben we de ene week geen avonduitjes en de week erop kan het zo maar eens zijn dat we elke avond iets hebben (vergadering, etentje, borrel, avondje theater, etc.). Wij vinden het beide prima zo.
Ik ben vrijwel altijd thuis savonds, m’n man traint 1x per week en is dan de hele avond weg. Op zondag heeft hij dan een wedstrijd, dan wisselt het hoe lang hij weg is. Ik sport gewoon thuis, hoef daar dus al niet de deur voor uit.
Sporten ligt momenteel op z'n gat maar anders is dat 1 avond in de week p.p. Verder wel beide actief in kerk en verenigingen etc. Maar dat zijn vaak vergaderingen en dat is lang niet elke week. Apart op stap gaan gebeurt zelden, dan moet het net een uitje van het werk zijn, of een concert ofzo. Samen uit gebeurt ook te weinig, maar oppas is voor ons momenteel lastig en de kinderen kunnen prima even alleen thuis blijven, maar vind ze te jong om dat 's avonds te doen. Ik snap je vriendin wel, 4 van de 7 avonden is haar man de hort op, dat zou ik ook niet leuk vinden. Zoals bij jullie is het aardig in evenwicht, dat vind ik wel anders!
Hier is man 3 tot 4 avonden per week weg vanwege sport (voor zowel training geven als zelf sporten) en ik 2 tot 3 avonden (maar ben nu geblesseerd dus al even thuis ), deze avonden zijn helemaal op t kwartier afgestemd dat iedereen inclusief kinderen alles kan doen. Doordeweeks is er meestal 1 avond dat we samen zijn maar die avond wordt ook gebruikt voor onregelmatige afspraken. Op zaterdagavond en zondagavond wisselt 't per weekend, wie plannen heeft etc. Maar belangrijker is dat je er samen tevreden mee bent. Voor ons werkt dit prima, wat een ander hier van vindt boeit me eigenlijk niet. Maar je moet hier wel samen balans in vinden. Als de 1 zich achtergesteld voelt in vrije ruimte dan gaat het niet goed denk ik..
Man zo 4/5 avonden ivm werk. Ik vind zelf 1 echt genoeg maar soms weken niks en dan 3x in 1 week Maar als man aan wal zou werken zou het vast anders zijn. Dan kan ik weg zonder oppas regelen en kan hij ook dingen als schoolavonden overnemen
We hebben jaren gehad dat we beiden 2 avonden weg waren, los van elkaar vaak, soms naar een zelfde bijeenkomst of vergadering. En dan in het weekend mensen over de vloer of naar vrienden toe. Ik werkte toen 12 uur, mijn man 50. Mijn man heeft erg weinig slaap nodig, dus dit werkte goed voor ons. In de coronatijd lag alles stil, en ik ging 24 uur werken. Na corona startte veel weer op, maar ik merkte dat ik het erg vermoeiend vond, 24 uur werken,man 45 uur, 4 kinderen inclusief rijden naar van alles, helpen met school etc. Man merkte ook dat het niet ging, 4 avonden per week afspraken en beiden werken. Dus toen hebben we besloten dat we minder zouden plannen in de avonden. Dus nu zijn we max 2 avonden weg, of beiden 1 avond of tegelijk is ook best, maar de rest zijn we thuis. Man werkt niet alle avonden meer maar gaat steeds vaker hobbyen (in de tuin klussen ofzo) en ik idem (achter de naaimachine) . Of we kijken een avonden tv, iets wat we voor corona nooit deden en al helemaal niet tegelijk.
Zolang het voor beiden goed voelt is het idd. prima. Hier geen vaste avond voor mezelf. Mn man is in principe één avond per week weg en het grootste gedeelte vh jaar ook nog een uur of 4 in het weekend. Verder stemmen we wel af, meer dan 2 avonden per week zonder elkaar zien we beiden liever niet.
Sporten doe ik zoveel mogelijk overdag. Meestal ben ik twee avonden van huis, wijntje drinken met een vriendin of iets anders. Vriend sport twee avonden in de week. En als zoon bij zijn vader is gaan we regelmatig samen uit eten of spreken met vrienden af. Als mijn zoon bij mij is overleg ik altijd wel met man als ik weg wil. Maar meestal is het ok en legt hij zoon op bed enz.
Ja ik snap haar ook heel goed maar ze gaat zelf nooit weg terwijl hij haar wel die ruimte biedt. Zo zegt ze het tenminste. Hij vraagt vaak of ze ook een avondje weg wil (winkelen of sporten of zo) maar zij wil dit niet. Ze ‘verwacht’ wel dat hij vaker thuis is en geeft aan dat oppas goed mogelijk is voor de kinderen. Maar ze heeft geen puf om weg te gaan (werkt 2 dagen per week) ook niet saampjes. Nou ja en hij houdt niet zo van bankhangen. Ik heb de neiging om heel erg door te vragen vandaar dat ik er zoveel van ‘weet’ nu. Heb maar aangeraden om dit soort dingen goed te bespreken met hem want een relatie is hard werken en je moet wel allebei tevreden zijn.
Gemiddeld staat er denk ongeveer 2x per week iets s avonds in de agenda. En dan in de 1e helft van het jaar nog vaak 2 avonden samen overwerken. Soms op een avond met niets gaat 1 vd 2 nog wel een stukje lopen oid maar dat besluiten we dan op dat moment.
Mijn man is sowieso 5 avonden weg ivm met werk, als ik dus geen avonddienst heb ben ik 5 avonden alleen. Soms spreekt hij in het weekend af, niet op wekelijkse basis. Ook ik ben in het weekend wel eens weg, ook niet op wekelijkse basis. Ik werk om het weekend, meestal avonddiensten. We hebben gemiddeld zo'n 4 avonden per maand samen. Die zijn ons dan ook heilig en maken we een gezellige avond van, samen op de bank een leuke serie kijken oid. Sporten doen we beide 's ochtends.
We gaan samen een keer per 3 maanden weg naar een hotel(1 nacht) Zelf Één keer per maand heb ik een eigen dag! Dat was in de corona tijd dat ik een hele zaterdag met mijn dikke kont in bed lig met mijn telefoon, tv, eten en drinken. Niemand komt er dan langs! Nu de corona tijd voorbij is ga ik eens per maand of een nacht er tussen uit, of iets doen. Vriend Hij gaat soms naar de kroeg! En wat ik vaak organiseer is een koningsdag ( humor moeten we houden!) Ik verwen hem compleet met hapjes, drankjes, massage etc..hij hoeft dan ook niets te doen!
Man is ook regelmatig weg in het weekend, avondjes met vrienden enzo. Ik ben daar soms jaloers op omdat ik niet zoveel vriendinnen heb, om mee af te spreken in de weekenden. Maar ik laat hem wel altijd gaan. Omdat ik zie dat hij er zo van geniet. Soms baal ik er wel van, dat ik daar verdrietig om ben. Maar ik heb het wel met hem hierover gehad, en hij snapt het ook. En probeert me soms ook wat leuks te laten ondernemen, uit mn comfort zone te komen en juist te motiveren om wel even iets te gaan doen. En iemand te bellen of appen. Speelt zoiets misschien ook bij die vriendin? En ik ga op door de weekse dagen vaak sporten. Meestal om de dag. Maar dat kost een half uur of uur. En daarna ploffen we lekker samen op de bank! dat ze nergens zin in heeft klinkt ook een beetje als een zware periode, hoe oud zijn hun kinderen. Moet ze alle ballen soms te veel hoog houden? Heeft ze het gevoel alles alleen te moeten doen qua werk, verzorging kinderen, huishouden en man alleen maar bloemetjes buiten zet?
Ik ben alle avonden thuis en dat vind ik prima. Man is zo'n 3 avonden weg, inclusief avondeten, ivm zijn werk. Hij is dan rond 2100 weer thuis, of pas middernacht. Ik vind het wel een beetje aanpoten soms met 3 jongens naar bed brengen, maar het is niet anders.
Ik ben meestal 3 avonden weg ivm sporten. En dan af en toe een avondje weg ivm etentjes met vriendinnen of werk (maar dat is niet elke week). Mijn manwas op een gegeven moment een beetje aan het klagen en is toen gewoon zelf ook fanatieker gaan sporten. Hij is meestal 1 avond per week weg. Wij hebben nog genoeg avonden samen en gaan ook vaker uit eten.
Wel jammer dat ze zelf geen momentje wil pakken, maar hij is zo te lezen graag van huis en zij niet. Dan vind ik persoonlijk dat hij er misschien wel iets meer rekening mee kan houden, hij is nu meer dan de helft van de avonden in de week weg.
Ik sport 1 à 2 avonden per week. Mijn man heeft 1 vaste avond waarop hij met vrienden weg is. En daarnaast hebben we allebei af en toe gewoon avondjes weg. Met elkaar of afzonderlijk met vrienden. Helemaal prima zo. Met twee kinderen die ook nog sporten 's avonds, zitten de avonden vol genoeg.
Wij sporten beide 1x in de week. Als we op stap gaan, gaan we eigenlijk altijd samen. Heel af en toe apart. We zijn eigenlijk alle avonden samen, enkel dat uurtje sporten niet. Uitgaan doen we niet vaak meer. We willen samen wel vaker weg maar lastig met oppas.