Ik ben zwanger van ons 4e kindje. De oudste is een tiener en zit op de middelbare school. De andere 2 zijn 7 en 3 jaar. Ik heb bedacht om voor alle 3 een boek te kopen. Voor de jongste 2 zijn er super leuke boekjes te koop waarmee je kunt vertellen dat er een baby op komst is, maar dat is allemaal veel te kinderachtig voor de oudste. Ik hoopte dat er bijvoorbeeld een invulboek te koop zou zijn, maar ik kan echt werkelijk niets vinden wat leuk voor haar is. Nu hoop ik dat jullie mij op weg kunnen helpen en dat iemand een idee heeft qua boek of iets heel anders. Dacht ook nog aan een armbandje misschien ofzo. Maar wat voor armbandje dan weer. Help!
Of deze: https://www.kimmiess.nl/a-54166201/sieradenkaarten/sieradenkaart-ik-heb-de-ooievaar-gebeld-en/
@Mim89 dankje! Misschien nog ietwat te kinderachtig (tis een stoere meid ), maar ben door jouw post wel op ideeen gebracht. Ik ken iemand die kaartjes maakt. Misschien kan zij een (sieraden)kaartje voor me maken. Maar wellicht komen er nog meer ideetjes
Misschien zo iets? Hij is er in beide versies. Al moet je dan wel al weten of het eem jongen of meisje is https://www.bol.com/nl/p/voor-mijn-zus/9200000079007007/?suggestionType=typedsearch&bltgh=hXTwvWkkK0L2B5Wt4xRKKg.1.21.ProductPageUrl Edit Zie net dat dit meer voor de oudere broers/zussen is.
Ik heb een echofoto in een fotolijstje gedaan en aan mn 11jarige dochter gegeven. Ze vatte t meteen en begon te huilen van blijdschap. Al was t nog maar een boontje op de echo hihi. Edit: o ja en had er een prenatal cadeaubon van 25 euro bijgedaan, zodat ze zelf de eerste kleertjes voor de baby kon gaan kopen.
Ik kreeg op 12 jarige leeftijd ontbijt op bed, met daarbij de zwangerschapstest. Dat vond ik zo leuk, doordat ik ineens ontbijt op bed kreeg wist ik het al meteen. Dat ik een broertje kreeg was voor mij al een kado genoeg.
Wat een leuke ideetjes allemaal! Bedankt! @Babyvijf de kadobon is ook een goed idee zeg! Dat ga ik ook zeker erbij doen.
Wij hebben de middag voor dat mijn dochter van haar vader thuiskwam een echo gehad, en besloten dat we t die avond bekend zouden maken. We hadden een tshirt laten maken met de tekst: im going to be a big sister in july 2019, met wat hulp vertaalt (ik filmde het, en manlief vertaalde t) ze begreep t pas toen hij zei je krijgt een broertje of zusje, ze was zo blij en vol ongeloof, ze heeft tig keer gezegt: je maakt een grapje, dit meen je niet! Tot ze de echo fotos zag, ze is vanaf die dag net zo ongeduldig op de komst van haar zusje aan t wachten als wij (mijn dochter is 8)
Misschien een leuk ‘overlevings’ pakket samenstellen? - zakdoekjes voor de ‘kraamtranen’ - oordopjes tegen het gehuil - fotolijstje voor de foto van de eerste ontmoeting - die prenatalbon (wat een leuk idee!) - tegoed bon voor qualitytime met pa en/of ma - ‘best big sister’ mok met wat lekkers Iets in die richting ?